App Store Google Play

У Дніпрі стартував фестиваль сучасного мистецтва "Dnipro GogolFest" 2020

3 Жовтня 21:30
У Дніпрі стартував фестиваль сучасного мистецтва "Dnipro GogolFest" 2020

2-4 жовтня Дніпро приймає міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва "Dnipro GogolFest" 2020. Цього року для локацій обрано три найважливіші місця Дніпра: Фестивальний причал, Річковий вокзал та відреставрована історична будівля, де наразі розміщено Dnipro Centre for Contemporary Culture. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

"GogolFest" відрізняється своєю нестандартністю, відсутністю шаблонів, новим баченням.  Такого підходу і формату в нашому місті ще не було, обрано також принципово нові локації. Цей фестиваль підняв у Дніпрі величезний пласт людей, які формують бачення сучасного мистецтва та культури. Протягом трьох днів на місто чекають незвичні колаборації та реалізації нових проєктів", - сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Стартував фест на головній локації - Річковому вокзалі. Тут запрацювала велика світлова інсталяція з LED-екранами та віджеїнгом від художниці по світлу Марії Волкової та в супроводі музики, що написана саме для цієї локації композитором Дмитром Демченком. 

"GogolFest" - це чергова зустріч із дивом, коли у фактично покинутому приміщенні команда фестивалю створює мистецтво. Ми спробували все зробити швидко, але щоб виглядало гідно. Думаю, у нас вийшло. Є на що подивитися і чому здивуватися", - розповів режисер Влад Троїцький.

Однією із запрошених гостей стала письменниця та блогерка Оксана Шаварська. В рамках фестивалю вона презентує свою книгу «8000 миль самотності» разом з музичним бендом «Сон Сови»:

«Під час карантину ми всі шукали виходи прояву своєї творчості. Саме тоді виникла така думка - презентувати книгу не просто почитавши тексти в онлайні, а поєднати це з музикою. Тому ми з музичним бендом зробили таку творчу синергію. Саме так і виникла така текстова-музична програма. Вперше вона була презентована в онлайні, а перед глядачами - саме в Дніпрі».

Для гостей фестивалю вночі відбудеться показ фільму «Ордер на арешт» із живим музичним супроводом від гурту «Вагоновожатые». Для фронтмена цього гурту Антона Слєпакова "GogolFest" є знаковою подією, бо саме на ньому він дебютував 11 років тому в Києві.

 «Цього року ми будемо супроводжувати своєю музикою фільм 1926 року із архіву студії Довженка під назвою «Орден на арешт». Це наша нетипова програма. Ми дуже рідко граємо, і сьогодні буде сьомий показ, а в Дніпрі це буде прем’єра. Ми дуже раді, що покажемо цю програму саме тут», - сказав Антон Слєпаков.

Загалом фестивальні заходи "Dnipro GogolFest" 2020 триватимуть до 4 жовтня включно. Серед них: прем’єра нової PhD-опери “Про що мовчить Заратустра” від Влада Троїцького і формації «Nova Opera» (3 жовтня о 18.30 у DCCC Крутогорний узвіз, 21А), концерт-відкриття фестивалю «Dnipro GogolFest", site-specific перформанс за участі гурту «Dakhabrakha» (3 жовтня о 21.00 на Фестивальному причалі), імерсивна аудіовистава "ЛЕВІАФАН" (3 жовтня о 13.00, Річковий вокзал),  «Make up» — документально-музична вистава актрис «Dakh Daughters Band» (4 жовтня о 19.00, DCCC Крутогорний узвіз, 21А), виступ гурту «Zapaska» (4 жовтня о 18.00 Річковий вокзал).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...