App Store Google Play

У Дніпрі відкрилася перша діджитал-виставка «Пікассо: періоди геніальності»

2 Жовтня 17:00
У Дніпрі відкрилася перша діджитал-виставка «Пікассо: періоди геніальності»

У Дніпрі відкрилася перша діджитал-виставка «Пікассо: періоди геніальності». Експозиція складається з відеоарту та 25 естампів художника. Відвідати виставку можна до 13 грудня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

«Проєкт діджитал-виставки «Пікассо: періоди геніальності» виграв у конкурсі програми «Культурна столиця». Раніше в Дніпрі такого не було, і це сучасний новий підхід і реалізація в форматі відеоарту», - розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Директор Музею українського живопису Сергій Бурбело зазначив, що виставка робіт Пабло Пікассо в Дніпрі – унікальна подія.

«Ці роботи вже були в нашому музеї кілька років тому. Зараз ми зробили розширену композицію і додали відеоарт. Окрім цього, у музеї від буватимуться лекції з творчості митця. Також на картинах є QR-коди, на яких можна подивитися процес створення робіт».

Художниця Надія Дехтярьова зауважила що за допомогою таких виставок більше людей мають змогу побачити прекрасні витвори мистецтва.

На виставці проєкції представлені голограми, візуальні метаморфози за мотивами творчості найпліднішого художника ХХ століття. Різні часи, погляди, смаки, музи та захоплення у власній періодичній системі великого митця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...