App Store Google Play

Зе-команда втратила управління. Наближається катастрофа

30.09.2020 18:00
Зе-команда втратила управління. Наближається катастрофа

Нинішня ситуація у "слуг" подібна до 1941 року

Втрата управління військами.

Це військовий термін, але він абсолютно точно підходить під нинішні дії "слуг народу".

Коли втрачається управління, а це фактично відсутність зв'язку і елементарної логістики, зазвичай починається паніка і розвал системи.

У вересні 1941 року рухнув Південно-Західний фронт. На Лівобережжі під Лохвицею зустрілися танкові групи Гудеріана і Клейста. Хто географічно може це собі уявити – уявіть. Затор з колон машин від Борисполя до Пирятина. Від Броварів до майже Прилук.

Зв'язку нема, накази віддають усі і ніхто. Командиру батареї Криклію в один день цієї катастрофи 5-6 разів різні вищі командири давали абсолютно протилежні команди: то їдьте сюди, то туди, то стояти, то бігом.

І що? Під час авіанальоту побило коней, вибухнув боєкомплект, поперевертало гармати. Кинули все.

У такому випадку нормальний командир збирає бійців і хуторами виходить до своїх через заслони німців.

Але таких з-під Києва вийшли 80 тисяч. А в полон потрапили 600 тисяч! Командувач фронту Кирпонос застрелився.

Так ось нинішня ситуація у "слуг" подібна до 1941 року.

То Фокін каже, що війни не бачить, а Офіс президента потім це заперечує.

То внучка Фокіна говорить, що це вона пристроїла діда до Андрюші Єрмака, а Офіс президента заявляє, що у нас кадрова політика просто вогонь.

То Микола Тищенко розказує, що він теж уже у ТКГ і зараз щось буде вєщать (не ясно тільки про шніцель і винні карти чи про розведення військ). А віцепрем'єр Рєзніков говорить, що нічого про це не знає.

То в Офісі президента говорять, що СБУ буде займатися економічними злочинами, то голова комітету Гетьманцев це заперечує.

То сам Зеленський нас бадьорить підвищенням мінімалки до 6000 гривень, а той же Гетьманцев говорить, що це недоцільно.

Усі навколо (у тому числі і частина "слуг") говорять, що в Офісі президента кріт і треба створювати Тимчасову слідчу комісію по "вагнерівцям". То Офіс президента тішить нас, що не було такого.

І тут же ДБР проводить уже якісь дії по цій темі, як по факту.

Жодного дня не буває так, щоб двоє із Зе-команди не сказали якісь абсолютно протилежні речі.

Лебідь, рак і щука – це і є втрата управління.

А воно ж елементарно. Я студентам це розказую і вони легко розуміють.

Щоб Фокін не говорив дурниць на камери – визначіться, хто має право говорити від імені ТКГ. Наприклад, лише Кравчук (воно теж, звичайно, прости Господи).

Або ще. Метод називається створення спільного бачення. Зібралися на мозковий штурм. Проговорили. Вирішили про це говоримо це, про оце – так. А свою власну думку запихаємо собі до одного місця.

Але недоступний їм такий метод.

А з власним господарем-народом у "слуг" взагалі немає комунікації. І тому роль експертів лише гадати на яких умовах нас хоче Зеленський замирити з Путіним, і при цьому не купити квитка на Ростов.

Тому вже деякі "слуги", як от Іван Юнаков, пробують "вийти з оточення" самостійно.

А мери міст перехоплюють ініціативу, бачачи, що верховний зі своїм штабом втратили керування.

Хтось розуміє, а хтось відчуває наближення політичної катастрофи.

А Володимир Олександрович думає, що все пучком. І далі ріже стрічечки на об'єктах будівництва імені себе самого.

Фейсбук автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...