App Store Google Play

Дніпровська міськрада планує висадити 5 тисяч дерев

30 Вересня 17:00
Дніпровська міськрада планує висадити 5 тисяч дерев

КП «Міськзеленбуд» міськради Дніпра оголосило тендер на закупівлю саджанців багаторічних дерев. Відповідне оголошення з'явилося в системі електронних закупівель «Prozorro». Ім'я підрядника стане відомо на аукціоні, який відбудеться в середині жовтня, передає Дніпроград з посиланням на "Prozorro".

Всього планується придбати п'ять тисяч садженців на загальну суму у 1 млн. 755 тис. гривень. Отже, в середньому за одне дерево у міськраді заплатять 351 грн.

Згідно з умовами техзавдання, планується закупити 3500 саджанців дерев з відкритою кореневою системою і висотою 1,5-2 м, а саме: понад 1500 саджанців широколистої липи, 1000 - горобини, 1000 - гостролистого клена.

Дерева з відкритою кореневою системою продаються загорнутими в поліетиленову упаковку, в зв'язку з чим вони дешевші, але і висаджувати їх потрібно мало не в перший день покупки.

Також планується купити 1500 саджанців із закритою кореневою системою (висотою 1,5-2 м і обхватом стовбура 3-6 см): 500 - широколистої липи, 500 - горобини і 500 - гостролистого клена. Такі саджанці продаються в контейнерах. Вони дорожчі, зате краще приживаються і при пересадці їх коріння не пошкоджуються.

Протягом двох тижнів після завершення торгів, тобто до кінця жовтня поточного року, компанія-переможець повинна привезти все саджанці на склад замовника на вул. Павлова, 3. Де саме збираються висадити молоді дерева, поки невідомо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...