App Store Google Play

ТВК Жовтих Вод безпідставно відмовила в реєстрації на вибори політичній партії "Європейська солідарність"

29 Вересня 16:00
ТВК Жовтих Вод безпідставно відмовила в реєстрації на вибори політичній партії "Європейська солідарність"

У Жовтих Водах 26 вересня на засіданні територіальної виборчої комісії представникам політичної партії «Європейська Солідарність» виписали повідомлення про те, що в документах, які подаються на реєстрацію, є деякі неточності. Останні були виправлені політсилою, втім ТВК своє рішення не змінила. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку в Facebook регіонального осередку "ЄС".

"Влада знову показала своє справжнє обличчя та перешкоджає виборчому процесу. Територіальна виборча комісія Жовтих Вод безпідставно відмовила в реєстрації політичній партії "Європейська Солідарність", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, 26 вересня на засіданні територіальної виборчої комісії представникам політичної партії «Європейська Солідарність» виписали повідомлення про те, що в документах, які подаються на реєстрацію, є деякі неточності. Останні були виправлені політсилою. Але на засіданні, що відбулося на другий день, людина, яка не є членом комісії, втім начебто є юристом за фахом, почала тиснути на членів комісії.

"Погрожувала людям порушенням Кримінального кодексу України та Конституції, намагаючись їх просто залякати", - уточнюють представники "ЄС".

За інформацією "Європейської солідарності", на засіданні були присутні представники інших політичних сил, які підтримували незаконні дії юриста. Крім того, проводилася зйомка засідання комісії, при тому, що за дозвіл її проведення комісія, як потребує того закон, попередньо не проголосувала. Як зазначається, в результаті, після всіх залякувань та бездіяльності голови ТВК, з чотирнадцяти членів комісії 4 проголосували за підтримку участі в місцевих виборах кандидатів в депутати від політичної партії "ЄС", 10 — проти.

"Кандидати в депутати від "Європейської солідарності" обурені такими діями територіальної виборчої комісії та тиском на них з боку влади. Наразі вони подали позов до суду і мають намір боротися за право вибору жителів Жовтих Вод", - повідомили в партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...