App Store Google Play

ТВК Жовтих Вод безпідставно відмовила в реєстрації на вибори політичній партії "Європейська солідарність"

29.09.2020 16:00
ТВК Жовтих Вод безпідставно відмовила в реєстрації на вибори політичній партії "Європейська солідарність"

У Жовтих Водах 26 вересня на засіданні територіальної виборчої комісії представникам політичної партії «Європейська Солідарність» виписали повідомлення про те, що в документах, які подаються на реєстрацію, є деякі неточності. Останні були виправлені політсилою, втім ТВК своє рішення не змінила. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку в Facebook регіонального осередку "ЄС".

"Влада знову показала своє справжнє обличчя та перешкоджає виборчому процесу. Територіальна виборча комісія Жовтих Вод безпідставно відмовила в реєстрації політичній партії "Європейська Солідарність", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, 26 вересня на засіданні територіальної виборчої комісії представникам політичної партії «Європейська Солідарність» виписали повідомлення про те, що в документах, які подаються на реєстрацію, є деякі неточності. Останні були виправлені політсилою. Але на засіданні, що відбулося на другий день, людина, яка не є членом комісії, втім начебто є юристом за фахом, почала тиснути на членів комісії.

"Погрожувала людям порушенням Кримінального кодексу України та Конституції, намагаючись їх просто залякати", - уточнюють представники "ЄС".

За інформацією "Європейської солідарності", на засіданні були присутні представники інших політичних сил, які підтримували незаконні дії юриста. Крім того, проводилася зйомка засідання комісії, при тому, що за дозвіл її проведення комісія, як потребує того закон, попередньо не проголосувала. Як зазначається, в результаті, після всіх залякувань та бездіяльності голови ТВК, з чотирнадцяти членів комісії 4 проголосували за підтримку участі в місцевих виборах кандидатів в депутати від політичної партії "ЄС", 10 — проти.

"Кандидати в депутати від "Європейської солідарності" обурені такими діями територіальної виборчої комісії та тиском на них з боку влади. Наразі вони подали позов до суду і мають намір боротися за право вибору жителів Жовтих Вод", - повідомили в партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...