App Store Google Play

У Дніпрі пройшов IV Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост»

28 Вересня 16:00
У Дніпрі пройшов IV Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост»

Цими вихідними в Дніпрі відбувся IV Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Цього року під час його проведення діяли карантинні обмеження. Крім того, 26 вересня в державі оголошено днем жалоби у зв'язку з катастрофою військового літака Ан-26, яка призвела до загибелі військовослужбовців Збройних сил України. Тому під час фестивалю було скасовано всі розважальні та музичні номери, програму на всіх трьох заявлених локаціях відкривали хвилиною мовчання, а на екранах горіли свічки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

«Цього року через карантин проведення фестивалю було під великим питанням. Однак, після довгих роздумів, ми все ж таки вирішили це зробити. Фестиваль блогерів «Дніпровський пост» насправді має багато прихильників і є важливим для міста, адже соціальні мережі – це вже невід’ємна складова нашого життя, нова культура та реальність сучасного масмедіа. Цей захід організовано з дотриманням усіх карантинних норм. Крім того, у зв’язку із оголошенням дня жалоби ми змінили формат, і замість розважальної програми на сцені відбуватиметься живе спілкування із блогерами у формі інтерв’ю», - розказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Одна з локацій фестивалю була розташована в сквері «Прибережний». Сюди запросили близько 20 блогерів з різних міст України, популярних в Instagram та TikTok.

«У зв’язку із днем жалоби ми скасували всі музичні та розважальні виступи. Всі наші гості поставилися до цього із розумінням. Спілкування із відвідувачами проходило на такі теми: як сьогодні працювати онлайн, що варто доносити людям, як це краще робити тощо. Всі ці інтерв’ю паралельно транслювалися онлайн на платформі  hover.link», - сказав голова «Yuccies» Фундацiї креативного бiзнесу Руслан Анфiлов.  

Дві інші локації проходили на майданчиках Bubamara Concert Hall та Creative States. Тут розглядалися теми, присвячені Facebook та розвитку бізнесу в соцмережах.

У якості спікера на фестиваль було запрошено координаторку освітніх програм компанії «Майкрософт Україна» Ніну Кутузову. Вона сказала, що проведення фестивалю створює позитивний розвиток як у місті, так і для кожного окремого відвідувача, а також розповіла про плани розвитку культурної галузі в Дніпрі.

«Ми розпочинаємо дуже амбітний проєкт культурної галузі в Дніпрі. Він буде першим не тільки в місті, а й в Україні. Це масштабна цифровізація всіх закладів, що стосуються культурної галузі. Це така інфраструктура, яка дозволить нам бути більш ефективними, працюючи віддалено під час карантину, наприклад, і після нього. Це також допоможе відкрити та розвивати нові формати взаємодії з відвідувачами», - розповіла Ніна Кутузова.

Блогер та стоматолог Роман Рожко запрошений на фестиваль вже не вперше. Його тема цього року - нові інструменти для залучення клієнтів.

«Я вважаю, що такі заходи необхідні і для міста, і для окремих людей. Тут є можливість почути нові думки, ідеї та надихнутися. Це стимулює до різнобічного розвитку. Наразі існує така тенденція: якщо ти не представлений у соцмережі, ти не представлений ніде. Хто не прийме ці правила гри, той залишиться за бортом», - сказав Роман Рожко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...