App Store Google Play

На Дніпропетровщині ТВК відмовили двом партіям у реєстрації на місцеві вибори

27.09.2020 16:00
На Дніпропетровщині ТВК відмовили двом партіям у реєстрації на місцеві вибори

Дніпровська міська ТВК відмовила у реєстрації кандидатів у депутати до Дніпровської міськради від політичної партії "Наш край", до складу якої входить минулий міський голова Дніпра Іван Куліченко. Також Кам'янською міською ТВК було відмовлено у реєстрації до Кам'янської міської ради партії "За майбутнє". Політсилам було відмовлено у реєстрації, оскільки в поданих для реєстрації документах є розбіжності в даних кандидатів, та за недотримання гендерної квоти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Опору.

Так, на засіданні Дніпровської міської ТВК 25 вересня відмовили в реєстрації кандидатів у депутати, включених до виборчих списків політичної партії «Наш край» до Дніпровської міської ради. Причиною відмови став неповний комплект документів, порушення вимог щодо черговості включення кандидатів до єдиного списку, а також недотримання гендерної квоти.

В той же час, 25 вересня, на засіданні Кам’янської міської ТВК відмовили в реєстрації кандидатів у депутати, включених до виборчих списків політичної партії «За майбутнє» до Кам’янської міської ради. Причина відмови – в документах містяться розбіжності в даних кандидатів, перевищено кількість друкованих знаків у програмі партії та порушення вимог щодо черговості включення кандидатів до єдиного списку.

В свою чергу, представники партії «За майбутнє» викликали поліцію, наразі відповідна заява розглядається. Голова Кам’янської міської ТВК Ганна Торішня відмовилась давати пояснення поліції.

Сергій Неклеса, представник партії «За майбутнє», повідомив, що з виправленими списками він приїхав до ТВК о 23:45. За його словами, він не зміг знайти членів ТВК і викликав поліцію о 23:55. Голова ТВК Ганна Торішня зареєструвала документи о 00:01 25 вересня. 

«Прикро, що ТВК позбавляє громадян можливості реалізувати свої конституційні права обирати та бути обраними. Ми будемо оскаржувати це рішення у суді», – сказав Сергій Неклеса.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...