App Store Google Play

На Дніпропетровщині ТВК відмовили двом партіям у реєстрації на місцеві вибори

27 Вересня 16:00
На Дніпропетровщині ТВК відмовили двом партіям у реєстрації на місцеві вибори

Дніпровська міська ТВК відмовила у реєстрації кандидатів у депутати до Дніпровської міськради від політичної партії "Наш край", до складу якої входить минулий міський голова Дніпра Іван Куліченко. Також Кам'янською міською ТВК було відмовлено у реєстрації до Кам'янської міської ради партії "За майбутнє". Політсилам було відмовлено у реєстрації, оскільки в поданих для реєстрації документах є розбіжності в даних кандидатів, та за недотримання гендерної квоти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Опору.

Так, на засіданні Дніпровської міської ТВК 25 вересня відмовили в реєстрації кандидатів у депутати, включених до виборчих списків політичної партії «Наш край» до Дніпровської міської ради. Причиною відмови став неповний комплект документів, порушення вимог щодо черговості включення кандидатів до єдиного списку, а також недотримання гендерної квоти.

В той же час, 25 вересня, на засіданні Кам’янської міської ТВК відмовили в реєстрації кандидатів у депутати, включених до виборчих списків політичної партії «За майбутнє» до Кам’янської міської ради. Причина відмови – в документах містяться розбіжності в даних кандидатів, перевищено кількість друкованих знаків у програмі партії та порушення вимог щодо черговості включення кандидатів до єдиного списку.

В свою чергу, представники партії «За майбутнє» викликали поліцію, наразі відповідна заява розглядається. Голова Кам’янської міської ТВК Ганна Торішня відмовилась давати пояснення поліції.

Сергій Неклеса, представник партії «За майбутнє», повідомив, що з виправленими списками він приїхав до ТВК о 23:45. За його словами, він не зміг знайти членів ТВК і викликав поліцію о 23:55. Голова ТВК Ганна Торішня зареєструвала документи о 00:01 25 вересня. 

«Прикро, що ТВК позбавляє громадян можливості реалізувати свої конституційні права обирати та бути обраними. Ми будемо оскаржувати це рішення у суді», – сказав Сергій Неклеса.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...