App Store Google Play

Степан Рябченко представив українське мистецтво на міжнародній бієнале в Південній Кореї

25 Вересня 20:00
Степан Рябченко представив українське мистецтво на міжнародній бієнале в Південній Кореї

Степан Рябченко став першим українським художником, якого запросили взяти участь у міжнародній скульптурній бієнале у південнокорейському місті Чханвон. Подробиці Дніпрограду розповів художник.

На виставці він презентував свою нову роботу «Фіолент – кришталева Крихітка» з серії «Віртуальний сад», виконану в жанрі комп'ютерної анімації; музичний супровід розроблено Сергієм Рябченко.

Цьогорічна ювілейна бієнале охопила творчість 90 художників з 30 країн світу – найбільшу кількість залучених учасників за весь час існування. Пандемія поставила перед організаторами нові виклики та відкрила нові можливості – від запрошення зарубіжних митців до планування подій у форматі «наживо».

Тема шостої бієнале «Non-Sculpture: Light or Flexible» відходить від типового поєднання об’єму-маси у традиційний скульптурі та пропонує новий дискурс, у якому натуралістичні пейзажі та архітектура  подаються в органічному синтезі з «не-скульптурами». 

Створюючи свою цифрову "природу", Степан Рябченко присвячує її ідеї встановлення гармонії між людиною та її оточенням, коли кожен учасник відносин наділений свідомістю та суб’єктністю. Рябченко наділяє природу не тільки проекціями людських почуттів і асоціацій, а й її власними почуттями, заново міфологізує її, роблячи людину одним із елементів цього міфу. Тема взаємодії людства з природою набуває особливої гостроти сьогодні, коли загроза екологічної катастрофи перманентно нависає над світом внаслідок  споживчого формату відносин людини з навколишнім середовищем. Використовуючи один із наслідків техногенного розвитку людства як інструмент, Рябченко розмірковує про можливості внесення усвідомлених змін у ці відносини.

Окрім власне виставки, кураторами було розроблено освітню програму, а саме: публічні лекції, майстер-класи художників, artist talks. 

Більше інформації можна знайти на веб-сайті http://www.changwonbiennale.or.kr/

Бієнале триватиме в онлайн- та офлайн-форматі до 1 листопада 2020 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...