App Store Google Play

У Дніпрі безхатьки зможуть отримати цілодобову допомогу

24 Вересня 19:00
У Дніпрі безхатьки зможуть отримати цілодобову допомогу

У Дніпрі міський центр соціальної допомоги отримав нову будівлю - тепер там можуть розміститися до 60 осіб одночасно. Отримати одяг, нічліг, харчування, а також допомогу у відновленні документів і пошуку родичів - все це можливо в новому центрі, причому, в цілодобовому режимі, передає Дніпроград з посиланням на ДніпроTV.

Цілодобовий прийом бездомних і малозабезпечених в центрі соцдопомоги стартував ще 6 липня 2020 року. Не тільки підсумками роботи за ці місяці, але і історією самого центру поділився Максим Єременко, директор центру соціальної допомоги.

"У 1998 році почав роботу Центр для бездомних, але ті умови, які були там, і не давали можливості надавати якісні послуги бездомним - чому ми і відкрили оновлене відділення", - розповів Максим Єременко.

У новому відділенні можуть одночасно надавати нічліг для 60 безхатьків. Тут є роздільні туалети і душові, обідній зал, медичний кабінет та ізолятор. У приміщенні регулярно проводять дезінфекцію, дератизацію та санобробку. Також для безпеки співробітників встановили «тривожну кнопку». Найближчим часом підключать і відеоспостереження.

"Ми надаємо послуги одноразового харчування, комунально-побутові послуги, сприяння у відновленні документів", - поділився Максим досвідом взаємодії з бездомними.

"Якщо ви побачили бездомну людини - підійдіть, запитаєте, чи потребує він допомоги. У будь-якому випадку можна викликати соціальну службу - звернутися до відділення і соціальний патруль забере його", - говорить Максим Єременко.

Якщо ви знаєте людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, зателефонуйте за номером: (056) 785-64-63, (056) 785-64-61. Також можна звертатися за адресою: вул. Лоцманська, 22-А.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...