App Store Google Play

Висування Вілкула в мери проявило плани олігархічних і проросійських сил - Денисенко

23 Вересня 19:15
Висування Вілкула в мери проявило плани олігархічних і проросійських сил - Денисенко

​​Сьогоднішнє висування Вілкула на посаду міського голови Дніпра проявило справжню ставку олігархічних і проросійських сил на цих виборах. Таку думку висловив депутат Верховної Ради VIII скликання Андрій Денисенко на своїй сторінці в Фейсбук.

“Синьо-зелена коаліція на Дніпропетровщині набула конкретних форм, а її учасники розподілили ролі й сфери впливу. Сашко давно прагнув реваншу за програш у битві за Дніпро у 2015-му”, - зазначив політик.

Тим часом, за словами Денисенка, нинішня влада хоче забрати Кривий Ріг у старшого Вілкула під сферу впливу Юзіка, а натомість готова підтримати амбіції молодшого стати мером у Дніпрі.

“Ну, а Коломойський, який останні місяці вів перемовини із Вілкулом та ОПУ напряму і через Олійника, отримав в особі Сашка інструмент помсти непокірному городничому та дійсно рейтингового кандидата, по якому сохне дніпровська вата і який здатний на рівних змагатися з Філатовим. Саме тому слуги, рейтинг яких стрімко падає, відмовилися від ставки на популярного в середовищі вати, але явно менш вагомого, ніж Вілкул, Бужанського і висунули Риженка, задача якого зводиться до технічної функції відбору частини патріотичних голосів і недопущення перемоги Філатова у першому турі виборів”, - вважає координатор Руху опору капітуляції.

Зазначається, що для Вілкула це максимально комфортний і благонадійний «технічний кандидат», бо саме він прихистив збитого з міністерської посади Риженка у кріслі головного лікаря лікарні ім.Мечникова і зробив його депутатом обласної ради.

“Єдине, чого так і не зрозуміли і не врахували архітектори цієї синьо-зеленої змови та пакту Вілкул-Коломойський - так це думки, гідності та реакції дніпрян, за спинами яких наше місто ділять і міняють на Кривий Ріг разом із мешканцями, наче кріпаками”, - додав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...