App Store Google Play

Висування Вілкула в мери проявило плани олігархічних і проросійських сил - Денисенко

23.09.2020 19:15
Висування Вілкула в мери проявило плани олігархічних і проросійських сил - Денисенко

​​Сьогоднішнє висування Вілкула на посаду міського голови Дніпра проявило справжню ставку олігархічних і проросійських сил на цих виборах. Таку думку висловив депутат Верховної Ради VIII скликання Андрій Денисенко на своїй сторінці в Фейсбук.

“Синьо-зелена коаліція на Дніпропетровщині набула конкретних форм, а її учасники розподілили ролі й сфери впливу. Сашко давно прагнув реваншу за програш у битві за Дніпро у 2015-му”, - зазначив політик.

Тим часом, за словами Денисенка, нинішня влада хоче забрати Кривий Ріг у старшого Вілкула під сферу впливу Юзіка, а натомість готова підтримати амбіції молодшого стати мером у Дніпрі.

“Ну, а Коломойський, який останні місяці вів перемовини із Вілкулом та ОПУ напряму і через Олійника, отримав в особі Сашка інструмент помсти непокірному городничому та дійсно рейтингового кандидата, по якому сохне дніпровська вата і який здатний на рівних змагатися з Філатовим. Саме тому слуги, рейтинг яких стрімко падає, відмовилися від ставки на популярного в середовищі вати, але явно менш вагомого, ніж Вілкул, Бужанського і висунули Риженка, задача якого зводиться до технічної функції відбору частини патріотичних голосів і недопущення перемоги Філатова у першому турі виборів”, - вважає координатор Руху опору капітуляції.

Зазначається, що для Вілкула це максимально комфортний і благонадійний «технічний кандидат», бо саме він прихистив збитого з міністерської посади Риженка у кріслі головного лікаря лікарні ім.Мечникова і зробив його депутатом обласної ради.

“Єдине, чого так і не зрозуміли і не врахували архітектори цієї синьо-зеленої змови та пакту Вілкул-Коломойський - так це думки, гідності та реакції дніпрян, за спинами яких наше місто ділять і міняють на Кривий Ріг разом із мешканцями, наче кріпаками”, - додав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...