App Store Google Play

Програма СБУ «На тебе чекають вдома» повернула до мирного життя ще одного «ДНРівця»

23 Вересня 08:00
Програма СБУ «На тебе чекають вдома» повернула до мирного життя ще одного «ДНРівця»

Служба безпеки України забезпечила можливість ще одному колишньому прихильнику «руського миру» повернутися до звичайного життя. Про це повідомив речник Управління СБУ у Дніпропетровській області Валерій Єфанов, передає Дніпроград.

Мешканець Донецька приєднався до незаконних збройних формувань з початком російської агресії. Необхідність утримувати родину змусила його вступити до так званої «народної міліції» терористичної організації «ДНР». Наприкінці піврічного проходження служби він усвідомив безперспективність і незаконність дій окупантів та бойовиків і прийняв рішення щодо виїзду з тимчасово непідконтрольної Україні території.

Після переїзду на Дніпропетровщину він ретельно приховував своє минуле через побоювання кримінальної відповідальності та працював на тимчасових роботах. Із ЗМІ колишній «правоохоронець» дізнався про Програму Служби безпеки України, яка дає можливість колишнім учасникам незаконних збройних формувань розраховувати на звільнення від кримінальної відповідальності. 

Він за власною ініціативою звернувся до Служби. Ретельна перевірка СБУ встановила, що під час участі у НЗФ чоловік не вчиняв тяжких та особливо тяжких злочинів. 

Враховуючи ці обставини, суд звільнив його від кримінальної відповідальності, відповідно до ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.  

Запроваджена у 2015 році Програма СБУ «На тебе чекають вдома» вкотре довела свою ефективність. Завдяки їй сотні громадян вже отримали шанс повернутися до мирного спокійного життя. 

Теги: ДНР, сбу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...