App Store Google Play

"Договорняк" між «слугами» і «ОПЗЖ» - розподіл сфер впливу та згортання європейської інтеграції, - Турчинов

21 Вересня 11:00
"Договорняк" між «слугами» і «ОПЗЖ» - розподіл сфер впливу та згортання європейської інтеграції, - Турчинов

«Слуги народу» і «ОПЗЖ» уже не приховують свого об’єднання і мають повний консенсус з основних питань внутрішньої і зовнішньої політики, що стало ще одним підтвердженням згортання європейської інтеграції та розподілу сфер впливу. Таку думку на своїй сторінці в Facebook оприлюднив екс-очільник РНБО Олександр Турчинов, передає Дніпроград.

"Синхронне голосування «Слуги народу» та «ОПЗЖ» в парламенті за склад комісії з обрання глави САП – неприхована демонстрація створення нової коаліції між цими політичними силами. "Договорняк" між «Слугами народу» і «ОПЗЖ» свідчить про розподіл сфер впливу та є фактичною ліквідацією незалежності та неупередженості антикорупційних органів", - наголосив Турчинов.

Також політик прокоментував ситуацію з непрозорим призначенням голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, назвавши синхронне голосування за його призначення "слуг" і "ОПЗЖ" консенсусом між партіями з основних питань держави:

"Останнім часом відбувається повна системна руйнація незалежних антикорупційних інститутів, які були створені в 2015-2018 роках. Реальну боротьбу з корупцією намагаються підмінити керованими «міжсобойчиками», мета яких – приховати масштабні корупційні злочини чинної влади та забезпечити замовне переслідування політичних опонентів. Це голосування продемонструвало, що «Слуги народу» і «ОПЗЖ» уже не приховують свого об’єднання і мають повний консенсус з основних питань внутрішньої і зовнішньої політики".

На думку Турчинова, об'єднання цих політсил стало підтвердженням згортання євроінтеграції, що в майбутньому може мати прикрі наслідки для України.

"Це стало ще одним підтвердженням згортання європейської інтеграції, і дивлячись на жорстку реакцію наших стратегічних партнерів, може завершитись найближчим часом втратою безвізу та замороженням фінансової підтримки", - резюмував він.

Нагадаємо, що через непрозоре призначення голови САП Україна ризикує позбутись безвізового режиму з Європейським Союзом, а також траншу від МВФ на суму 1,5 млрд євро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...