App Store Google Play

World Cleanup Day: у Дніпрі очистили косу на набережній

19 Вересня 22:00
World Cleanup Day: у Дніпрі очистили косу на набережній

У Дніпрі у Всесвітній день прибирання волонтер очистили косу на житловому масиві “Перемога” та набережну Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Укрінформ.

"Кількість волонтерів, що зголосилися зібратися 19 вересня, щоб прибрати набережну та косу у Дніпрі, можливо, й невелика — 40 чоловік. Але цього року Всесвітній день прибирання (World Cleanup Day) проходить в умовах карантинних обмежень, тому ми подбали перш за все про те, щоб дотримуватися відповідних рекомендацій фахівців і не наражати учасників акції на небезпеку. На локаціях ми розставили людей так, щоб не було скупчень", - зазначила координаторка акції у Дніпропетровській області Любов Жовтоніжко.

Любов розповіла, що екологічні толоки пройшли в різних куточках Дніпропетровщини.

"Люди виходили сім’ями і прибирали свої улюблені місця відпочинку. Вчора, наприклад, прибирали учні шкіл та студенти, сьогодні вийшли волонтери”, - сказала координаторка.

За її словами, роботу розпочали о 9.30. Спершу до людей, що прибирають, підходили перехожі й дякували за активну позицію, а далі й самі ставали до роботи.

“За цей час ми пройшли досить велику територію, назбирали близько 15 мішків по 120 літрів непотребу, серед якого переважають пластикові пляшки та інше. Наразі роботу будемо завершувати, тому що сьогодні у Дніпрі прохолодно”, - сказала Жовтоніжко.

За інформацією Дніпропетровської ОДА, в регіоні пройшла ще одна акція з прибирання берегів річок, організована Регіональним офісом водних ресурсів у Дніпропетровській області, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Державного агентства водних ресурсів та Державної екологічної інспекції.

«Велике прибирання» пройшло вздовж водних артерій регіону – на узбережжях річок Дніпро, Самара та Саксагань.

Всіх учасників акції організатори забезпечили рукавичками, сміттєвими мішками, санітайзерами.

Акція прибирання проходить 19 вересня у 24 областях України. Організатори закликають усіх небайдужих долучитися із мільйонами активістів зі 180 країн світу до Всесвітнього дня прибирання, дотримуючись карантинних норм та правил техніки безпеки.

Підтримують акцію Міністерство молоді та спорту, Міністерство освіти і науки, Міністерство інфраструктури, Міністерство закордонних справ, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, Державний комітет телебачення та радіомовлення тощо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...