App Store Google Play

Українських військових штрафуватимуть та позбавлятимуть премій за вогонь у відповідь - наказ Міноборони

19 Вересня 10:00
Українських військових штрафуватимуть та позбавлятимуть премій за вогонь у відповідь - наказ Міноборони

Міноборони наказало штрафувати військовослужбовців ЗСУ за вогонь у відповідь по російським військам і штрафувати командирів за "невиправдані бойові втрати". Сам захист Батьківщини офіційно прирівняли до адміністративного правопорушення. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Цензор.нет.

Про відповідні настанови свідчить сенсаційний і ганебний наказ № 330 міністра оборони України Андрія Тарана від 16.09.2020, що був доведений в усі військові частини на фронті і зараз викликав крайнє обурення українських воїнів.

"Цей наказ - підстава притягнути до кримінальної відповідальності самого Тарана, президента Зеленського і головнокомандувача ЗСУ Хомчака, якщо вони наважаться вимагати виконання зрадницьких вимог свого наказу і якщо вони його негайно не скасують", - впевнений головний редактор видання Юрій Бутусов.

Зокрема, до порушення відноситься відкриття вогню (у тому числі у відповідь) без наказу відповідного командира (начальника), крім випадків військової необхідності.

"Наказ суперечить Конституції України, законодавству, яке вимагає захищати країну від агресора, такого антидержавної маячні немає в жодній країні НАТО", - наголосив Бутусов.

В свою чергу, Міноборони відреагувало на інформацію, оприлюднену Юрієм Бутусовим.

"Щодо наказу № 330. Всі висновки та оцінки передчасні. Міністром оборони України до наказу було висловлено застереження. Робота над документом триває. Його мета: додатково мотивувати наших військових, що зараз стримують збройну агресію Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Міністерством оборони винайдено необхідні кошти. Залишилось уточнити деталі", - йдеться в повідомленні.

Втім, постає питання, яким чином Міністерство оборони заохочуватиме та мотивуватиме військових ЗСУ, якщо наказом Міноборони передбачається система штрафів за відкриття вогню у відповідь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...