App Store Google Play

Дніпро може опинитись в жовтій зоні карантину вже в найближчі дні

19 Вересня 08:00
Дніпро може опинитись в жовтій зоні карантину вже в найближчі дні

На Дніпропетровщині щодня реєструється більше 110 випадків захворювання Covid-19, через що область стрімко наближається до подолання граничного рівня знаходження в зеленій зоні карантину. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Dnepr.info.

Так, при базовому показнику захворюваності 40 осіб на 1000, то по всій області це число дорівнює 37,7. Однак, по окремим населеним пунктам і територіям статистика різниться в гірший бік: Павлоград - 48,5, Дніпровський район - 42,4, П'ятихатський район - 68,9. Найвищий показник захворюваності зафіксовано в обласному центрі - 75,8.

В свою чергу, для оперативного виявлення захворілих на коронавірус департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради виділив додаткові мобільні групи виявлення інфекції.

"Вважаючи на підвищення кількості пацієнтів, яким необхідно дослідження ПЛР департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради виділяє на місто додаткові 5 мобільних бригад", - йдеться в повідомленні КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 9" ДМР.

Також починаючи з понеділка, 21.09.2020 р., адміністрація розширює кількість пунктів забору ПЛР: додається 3-й пункт забору за адресою вул. Березинська, 25. Таким чином, забір матеріалу буде здійснюватись на трьох пунктах: провулок Фестивальний, 1, вул. Березинська, 25 та пр. П. Калнишевського, 31а.

Зазначається, що всі обстеження ПЛР за показами та за направленням сімейного лікаря проводяться безкоштовно. Адміністрація Центру звертається до громадян з великим проханням приходити рівно на той час, призначений лікарем, для запобігання великих черг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...