App Store Google Play

У міськраді розповіли про порушників громадського спокою та покарання для них

18.09.2020 13:00
У міськраді розповіли про порушників громадського спокою та покарання для них

У Дніпрі здійснюються всі необхідні заходи для захисту містян від шкідливого впливу шуму. Не дивлячись на існуючі правила дотримування тиші для організацій та містян, порушення все ж існують. Так, до інспекції з питань благоустрою Дніпровської ради за 2020 рік надійшло 440 скарг від громадян стосовно імовірного перевищення допустимого рівня шуму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«За результатом розгляду скарг здійснено 32 перевірки, у ході яких було перевірено 51 заклад щодо виявлення перевищення рівнів шуму. Різниця між кількістю заяв та здійснених перевірок існує тому, що не всі містяни готові впустити до себе додому комісію для заміру шуму», - розповів начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Як повідомляється, щоб підтвердити скаргу і накласти штраф, комісії необхідно потрапити безпосередньо до квартири заявника. Зазначається, що вимоги до рівня шуму для денного та вечірнього часу різняться. Також вони різні для промислових та житлових приміщень. Найбільш серйозні вимоги стосуються сусідніх приміщень з лікарнями та іншими закладами, де шум може особливо нашкодити.

«Наразі, найбільшим порушником у Дніпрі є розважальний центр «Лавина». Саме на нього скаржиться майже увесь житловий масив Сокіл. З серпня 2020 року і до цього часу до інспекції надійшло 25 скарг на шум від розважального центру. Комісією з початку року здійснено чотири перевірки, з них на трьох не зафіксовано перевищення рівня шуму. Проте, 11 вересня була фіксація перевищення рівня шуму та направлено листа з протоколом проведення вимірів до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області для складання протоколу правопорушення», - додав Руслан Мороз.

В свою чергу начальник інспекції з питань благоустрою зазначив, що штрафи за порушення шуму невеликі. Так, для організацій при першому випадку вони розпочинаються від 250 грн, а при повторному – близько 2500 грн. Але у випадку постійного ігнорування допустимих норм рівня шуму в закладах конфіскують звуковідтворювальне обладнання. Подібний випадок вже був минулого року, де за зверненнями громадян була вилучена техніка із закладу «Криша».

«Хотілося б попередити порушників шуму, в тому числі розважальний центр «Лавина», якщо скарги будуть продовжуватися, ми застосуємо крайні заходи. А саме, сумісно з поліцією проведемо конфіскацію обладнання», - додав Руслан Мороз.

У міськраді зауважують: якщо турбує шум, необхідно звертатися до поліції. Втім, якщо випадки порушення шуму є систематичними, то необхідно зателефонувати на гарячу лінію Дніпровської міської ради. Тоді на скаргу після домовленості з заявником виїде спеціальна комісія інспекції з питань благоустрою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...