App Store Google Play

Криворізькі залізничники приєднались до протесту шахтарів КЗРК

17 Вересня 17:00
Криворізькі залізничники приєднались до протесту шахтарів КЗРК

У Кривому Розі до акції протесту гірників шахт КЗРК долучились залізничники Кривбасу. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

"До акції протесту гірників шахт «Октябрська», «Родіна», «Тернівська», «Гвардійська» (КЗРК) приєднується трудовий колектив працівників-залізничників Кривбасу!" - написав Волинець.

За його словами, ППО Вільної профспілки залізничників України Криворізького локомотивного ДЕПО звернулася з відкритим листом до міського голови Кривого Рогу. В ньому повідомлялось про рішення залізничників приєднатися до акції протесту шахтарів КЗРК.

В свою чергу в тексті листа йдеться, що працівники незадоволені беззаконням та «низьким положенням» людини праці Кривбасу. Зокрема, порушеннями трудового законодавства у сферах оплати праці, пільгового пенсійного забезпечення та права на відпустку.

Зазначається, що частина співробітників працюють в екологічно забруднених районах міста, що колектив вимушений працювати на застарілих і технічно несправних локомотивах.

Також у своєму зверненні залізничники висувають ряд вимог, серед яких: підвищення зарплат не менше, ніж на 25%, перегляд рівня надбавок і додаткових благ, а також приведення рухомого складу техніки в належний стан.

"У разі, якщо вимоги трудового колективу будуть проігноровані владою, керівництвом «Укрзалізниці», з 29.09 працівники Криворізького локомотивного ДЕПО оголосять італійський страйк "робота за інструкцією", - наголосив Михайло Волинець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...