App Store Google Play

Адміністрація КЗРК підвищила ставки з 1 вересня, шахтарі вимагають більшого

15 Вересня 12:00
Адміністрація КЗРК підвищила ставки з 1 вересня, шахтарі вимагають більшого

Адміністрація ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" у рамках підписаного з працівниками підприємства меморандуму про взаєморозуміння і виконання зустрічних вимог підвищила з 1 вересня поточного року тарифні ставки і посадові оклади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з офіційним прес-релізом КЗРК, меморандум був підписаний 10 вересня в присутності народного депутата - голови Національної профспілки гірників України Михайла Волинця після тривалих з 4 вересня 2020 року переговорів з працівниками підприємства.

У документах не зазначається рівень підвищення ставок, однак відомо, що він не задовольнив протестувальників, які вимагають підвищення зарплати до еквівалента $ 1000.. Протестувальники також вимагають поліпшення умов роботи і охорони праці.

У зв'язку з цим головне управління Держпраці в Дніпропетровській області за дорученням прем'єр-міністра з 10 вересня почало на КЗРК позапланову перевірку дотримання законодавства про працю в період з 1 січня 2013 року до 1 вересня 2020 року.

Адміністрація закликала всіх працівників підприємства припинити наражати себе на небезпеку, піднятися на поверхню і надати можливість колективу підприємства повернутися до нормального трудового процесу.

Як повідомив Волинець в інтерв'ю одному з одеських телеканалів у понеділок, працівники КЗРК вимагають підвищити і проіндексувати зарплату, дотримуватися питання охорони праці і ТБ, додавши, що раніше на підприємстві був відсутній соціальний діалог.

"Я 10 днів тому говорив з прем'єр-міністром, було рекомендовано провести переговори з адміністрацією, власником підприємства. Переговори почалися, але зайшли в глухий кут. І зараз під землею 195 людей протестують, а максимальна кількість протестувальників під землею досягала 414 людей", - констатував профлідер.

За його словами, у КЗРК два основних власники - група "Приват", і група "Метінвест", що володіють, кожний, 50% підприємства. До того ж група "Приват" управляє підприємством.

"Водночас Коломойський втягнув Ярославського і документально оформили присутність чотирьох компаній Ярославського. Є тільки один вихід в даній ситуації - президент повинен дзвонити другому власнику, Коломойському", - переконаний Волинець.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині вже майже два тижні страйкують шахтарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....