App Store Google Play

Адміністрація КЗРК підвищила ставки з 1 вересня, шахтарі вимагають більшого

15.09.2020 12:00
Адміністрація КЗРК підвищила ставки з 1 вересня, шахтарі вимагають більшого

Адміністрація ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" у рамках підписаного з працівниками підприємства меморандуму про взаєморозуміння і виконання зустрічних вимог підвищила з 1 вересня поточного року тарифні ставки і посадові оклади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з офіційним прес-релізом КЗРК, меморандум був підписаний 10 вересня в присутності народного депутата - голови Національної профспілки гірників України Михайла Волинця після тривалих з 4 вересня 2020 року переговорів з працівниками підприємства.

У документах не зазначається рівень підвищення ставок, однак відомо, що він не задовольнив протестувальників, які вимагають підвищення зарплати до еквівалента $ 1000.. Протестувальники також вимагають поліпшення умов роботи і охорони праці.

У зв'язку з цим головне управління Держпраці в Дніпропетровській області за дорученням прем'єр-міністра з 10 вересня почало на КЗРК позапланову перевірку дотримання законодавства про працю в період з 1 січня 2013 року до 1 вересня 2020 року.

Адміністрація закликала всіх працівників підприємства припинити наражати себе на небезпеку, піднятися на поверхню і надати можливість колективу підприємства повернутися до нормального трудового процесу.

Як повідомив Волинець в інтерв'ю одному з одеських телеканалів у понеділок, працівники КЗРК вимагають підвищити і проіндексувати зарплату, дотримуватися питання охорони праці і ТБ, додавши, що раніше на підприємстві був відсутній соціальний діалог.

"Я 10 днів тому говорив з прем'єр-міністром, було рекомендовано провести переговори з адміністрацією, власником підприємства. Переговори почалися, але зайшли в глухий кут. І зараз під землею 195 людей протестують, а максимальна кількість протестувальників під землею досягала 414 людей", - констатував профлідер.

За його словами, у КЗРК два основних власники - група "Приват", і група "Метінвест", що володіють, кожний, 50% підприємства. До того ж група "Приват" управляє підприємством.

"Водночас Коломойський втягнув Ярославського і документально оформили присутність чотирьох компаній Ярославського. Є тільки один вихід в даній ситуації - президент повинен дзвонити другому власнику, Коломойському", - переконаний Волинець.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині вже майже два тижні страйкують шахтарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...