App Store Google Play

Криворізький інтернат закупив ліки проти раку вдвічі дорожче ринкової ціни

14 Вересня 19:00
Криворізький інтернат закупив ліки проти раку вдвічі дорожче ринкової ціни

У травні КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради замовив ТОВ «Восток-Фарм» препарат Метотрексат у півтора-два раза дорожче від аптек та удвічі дорожче, ніж КНП «Криворізька міська лікарня №9» Криворізької міської ради замовило у ТОВ «Подорожник Дніпро».

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель за березень-червень у системі «Прозорро», передає Дніпроград.

Йдеться про розчин для ін’єкцій Метотрексат-тева (міжнародна непатентована назва: метотрексат) у флаконі №1 об’ємом 2 мл дозуванням 25мг/мл. Цей препарат виробництва «Pharmachemie B.V.» (Нідерланди) для «Teva Pharmaceutical Industries Ltd.» (Ізраїль) використовують для лікування різних видів раку, псоріазу, ревматоїдного артриту тощо.

Криворізький психоневрологічний інтернат 4 травня замовив фірмі «Восток-Фарм» шість флаконів цього препарату з поставкою до кінця року по 239,44 грн. без ПДВ. Закупівля пройшла без аукціону, бо на спрощену допорогову закупівлю більше ніхто не прийшов.

Через кілька днів, 7 травня Криворізька міська лікарня №9 замовила фірмі «Подорожник Дніпро» тридцять флаконів цього препарату вдвічі дешевше – по 106,43 грн. без ПДВ. Це були відкриті тоги на значну суму з трьома учасниками і формальною економією 40%.

В аптеках Метотрексат-тева у такій самій формі продається у півтора-два раза дешевше за ціну для Криворізького психоневрологічного інтернату – по 113,50-142,75 грн. за флакон.

 

Дніпровською «Восток-Фарм» володіє і керує місцева жителька Заріна Бакуменко. Фірма використовує один номер телефону +380675661201 із криворізьким ТОВ «Дженерал Ком» директора Сергія Пушкаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....