App Store Google Play

Криворізький інтернат закупив ліки проти раку вдвічі дорожче ринкової ціни

14.09.2020 19:00
Криворізький інтернат закупив ліки проти раку вдвічі дорожче ринкової ціни

У травні КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради замовив ТОВ «Восток-Фарм» препарат Метотрексат у півтора-два раза дорожче від аптек та удвічі дорожче, ніж КНП «Криворізька міська лікарня №9» Криворізької міської ради замовило у ТОВ «Подорожник Дніпро».

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель за березень-червень у системі «Прозорро», передає Дніпроград.

Йдеться про розчин для ін’єкцій Метотрексат-тева (міжнародна непатентована назва: метотрексат) у флаконі №1 об’ємом 2 мл дозуванням 25мг/мл. Цей препарат виробництва «Pharmachemie B.V.» (Нідерланди) для «Teva Pharmaceutical Industries Ltd.» (Ізраїль) використовують для лікування різних видів раку, псоріазу, ревматоїдного артриту тощо.

Криворізький психоневрологічний інтернат 4 травня замовив фірмі «Восток-Фарм» шість флаконів цього препарату з поставкою до кінця року по 239,44 грн. без ПДВ. Закупівля пройшла без аукціону, бо на спрощену допорогову закупівлю більше ніхто не прийшов.

Через кілька днів, 7 травня Криворізька міська лікарня №9 замовила фірмі «Подорожник Дніпро» тридцять флаконів цього препарату вдвічі дешевше – по 106,43 грн. без ПДВ. Це були відкриті тоги на значну суму з трьома учасниками і формальною економією 40%.

В аптеках Метотрексат-тева у такій самій формі продається у півтора-два раза дешевше за ціну для Криворізького психоневрологічного інтернату – по 113,50-142,75 грн. за флакон.

 

Дніпровською «Восток-Фарм» володіє і керує місцева жителька Заріна Бакуменко. Фірма використовує один номер телефону +380675661201 із криворізьким ТОВ «Дженерал Ком» директора Сергія Пушкаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...