App Store Google Play

У Дніпрі біля ОДА урочисто здійняли червоно-чорний прапор на 18-ти метровій щоглі

13 Вересня 16:00
У Дніпрі біля ОДА урочисто здійняли червоно-чорний прапор на 18-ти метровій щоглі

Українська громада Дніпра урочисто оновила червоно-чорний прапор в урядовому кварталі Січеславщини - тепер він майорітиме над містом на висоті 18-ти метрів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В урочистостях взяли участь понад сотня громадян, серед яких активісти патріотичних об’єднань, блогери, ветерани війни на Сході та просто небайдужі містяни. У своєму виступі під час заходу координатор Руху опору капітуляції Січеславщини Андрій Денисенко привітав громаду міста з офіційним святом його народження та наголосив, що тисячолітній Дніпро-Січеслав був і залишається українським форпостом та батьківщиною добровольчих батальйонів.

«В цей сонячний і святковий день ми робимо нашому місту маленький подарунок. Ми зробили нову щоглу, в півтори рази вищу. Він звідусіль вказує на Алею Героїв, де згадані імена наших земляків, які віддали життя за нашу незалежність, свободу, можливість святкувати у вільному українському місті.

Під час війни, під час спроб окремих можновладців капітулювати і здати Україну, наш червоно-чорний прапор має майоріти нарівні з національним державним стягом біля всіх установ воюючої держави. Бо на ньому кольори нашої чорної української землі і нашої червоної української крові, відданої в боротьбі на цю землю, за нашу українську свободу», - зазначив Андрій Денисенко.

Під час урочистостей перед зібранням виступили представники «Демократичної сокири», «Правого сектору» та Дніпровської міської ради. Учасники зібрання в своїх промовах були одностайні: червоно-чорний прапор в час війни і визвольних змагань має вивішуватись на державних установах поруч з традиційним синьо-жовтим, адже саме він є символом боротьби українців за свободу.

Нагадаємо, за кілька годин до урочистостей представники Національної поліції під керівництвом заступника начальника ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Романа Дороша та заступника начальника ГУНП області Володимира Богоніса намагалася перешкодити проведенню заходу, посилаючись на звернення з облради. Однак їхні вимоги були безпідставними.

 

 

ФОТО - Медіапростір

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...