App Store Google Play

У Дніпрі запустили тролейбусний маршрут на Придніпровськ

12.09.2020 20:00
У Дніпрі запустили тролейбусний маршрут на Придніпровськ

До Дня міста відкрили новий тролейбусний маршрут на Придніпровськ. Це вирішило системну проблему, яка існувала ще з моменту зведення житломасиву, де зараз мешкає більше 23 тис. людей.

«Нині це дійсно знакова подія. Для Придніпровська і міста загалом. Це було моєю обіцянкою. Необхідність цього маршруту була чималою. Нові суперсучасні електробаси на суперконденасаторах, уся необхідна інфраструктура — усе це також було зроблено», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час відкриття тролейбусного маршруту 12 вересня.

Він також підкреслив, що місту вдалося вчасно отримати першу частину замовлених тролейбусів, адже поставка могла зірватися через ситуацію в Білорусі. Нова гілка поєднує житломасив із середмістям. Цей маршрут під номером 6 курсуватиме з 06:00 до 21:50 від Придніпровська по вул. Гаванській, повз центральну прохідну Придніпровської ТЕЦ, по вул. Електричній, вул. 20 річчя Перемоги. Кінцева зупинка в районі вул. Агнії Барто.

Місцеві мешканці такому подарунку радіють, кажуть, що без комунального транспорту було дуже важко, а служби таксі не завжди приймали виклик у віддалений район. 

Для запуску нової тролейбусної гілки місто придбало 12 тролейбусів за кошти ЄБРР. Машини оснащені суперконденсаторами, котрі є новим джерелом накопичення енергії. Електробаси мають автономний хід до 12 км та вміщують кожен по 95 пасажирів. Дніпро вже мав досвід придбання тролейбусів із автономним ходом, котрі показали ефективний результат. Нинішнє оновлення в рази потужніше. Так, від станції живлення тролейбуси заряджаються за 6 хвилин. Під контактною мережею - до півгодини «50 років живу в Придніпровську. Це дійсно була проблема для людей у віці, студентів. Нині ж це дуже якісний результат», — сказав місцевий мешканець Анатолій Токарєв.

Найближчим часом на маршруті номер 6 збільшуватимуть кількість рухомого складу. Загалом за п'ять років придбано 96 нових тролейбусів з низькою підлогою, кондиціонерами і GPS-системою контролю. Інформація про рух транспорту виводиться на інформаційних табло на зупинках, а також відображається в ряді мобільних додатків. Місто продовжує відкривати та подовжувати тролейбусні маршрути. Пропозиція Бориса Філатова — подальший розвиток дешевого та екологічного муніципального електротранспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...