App Store Google Play

У Дніпрі запустили тролейбусний маршрут на Придніпровськ

12 Вересня 20:00
У Дніпрі запустили тролейбусний маршрут на Придніпровськ

До Дня міста відкрили новий тролейбусний маршрут на Придніпровськ. Це вирішило системну проблему, яка існувала ще з моменту зведення житломасиву, де зараз мешкає більше 23 тис. людей.

«Нині це дійсно знакова подія. Для Придніпровська і міста загалом. Це було моєю обіцянкою. Необхідність цього маршруту була чималою. Нові суперсучасні електробаси на суперконденасаторах, уся необхідна інфраструктура — усе це також було зроблено», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час відкриття тролейбусного маршруту 12 вересня.

Він також підкреслив, що місту вдалося вчасно отримати першу частину замовлених тролейбусів, адже поставка могла зірватися через ситуацію в Білорусі. Нова гілка поєднує житломасив із середмістям. Цей маршрут під номером 6 курсуватиме з 06:00 до 21:50 від Придніпровська по вул. Гаванській, повз центральну прохідну Придніпровської ТЕЦ, по вул. Електричній, вул. 20 річчя Перемоги. Кінцева зупинка в районі вул. Агнії Барто.

Місцеві мешканці такому подарунку радіють, кажуть, що без комунального транспорту було дуже важко, а служби таксі не завжди приймали виклик у віддалений район. 

Для запуску нової тролейбусної гілки місто придбало 12 тролейбусів за кошти ЄБРР. Машини оснащені суперконденсаторами, котрі є новим джерелом накопичення енергії. Електробаси мають автономний хід до 12 км та вміщують кожен по 95 пасажирів. Дніпро вже мав досвід придбання тролейбусів із автономним ходом, котрі показали ефективний результат. Нинішнє оновлення в рази потужніше. Так, від станції живлення тролейбуси заряджаються за 6 хвилин. Під контактною мережею - до півгодини «50 років живу в Придніпровську. Це дійсно була проблема для людей у віці, студентів. Нині ж це дуже якісний результат», — сказав місцевий мешканець Анатолій Токарєв.

Найближчим часом на маршруті номер 6 збільшуватимуть кількість рухомого складу. Загалом за п'ять років придбано 96 нових тролейбусів з низькою підлогою, кондиціонерами і GPS-системою контролю. Інформація про рух транспорту виводиться на інформаційних табло на зупинках, а також відображається в ряді мобільних додатків. Місто продовжує відкривати та подовжувати тролейбусні маршрути. Пропозиція Бориса Філатова — подальший розвиток дешевого та екологічного муніципального електротранспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....