App Store Google Play

Андрій Денисенко назвав місцеві вибори моментом істини для кожного українця

12.09.2020 09:30
Андрій Денисенко назвав місцеві вибори моментом істини для кожного українця

Андрій Денисенко, координатор "Руху Опору Капітуляції" на Січеславщині, під час виступу на мітингу "СТОП спільне інспектування" назвав місцеві вибори часом дій та моментом істини для кожного українця. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на виступ політика.

Андрій прокоментував ситуацію, що склалася останніми тижнями та днями в Україні, заявивши, що в країні зараз немає незалежних гілок влади.

"У нас немає сьогодні, на жаль, незалежної гілки влади у вигляді парламенту. Тому що саме парламент мусив би одразу після ситуації в Омані скликати відповідно ТСК. Саме парламент мав би, одразу після ситуації з "вагнерівцями", зі зривом цієї блискучої операції українських спецслужб, української розвідки, СБУ, розслідувати факт державної зради і злиття ворогу інформацію про цю спецоперацію української спецслужби. Не жаль, ТСК досі не створена. Так само не бачимо незалежної гілки влади в особі українського суду", - наголосив політик.

Також Андрій Денисенко заявив, що час цієї влади полічено, адже настає момент істини для свідомих українців, яких, на його думку, більшість в Україні.

"На сьогодні люди прозрівають. Людям надходять одкровення, відкриваються очі, спадає полова цього зеленого туману. Я переконаний, що на найближчих виборах, хоча вони будуть місцевими, але тим не менше вони будуть плебісцитом довіри або недовіри саме курсу Зеленського на капітуляцію. І я переконаний, що на цих місцевих виборах жодного шансу немає: ані в місті Дніпрі, ані по Україні в цілому - у слуг чужого народу, у слуг чужої держави і у самого Зеленського, разом з усіма його ставленниками, яких він оголошує в своєму "турне" гастрольному по регіонах України", - висловився Денисенко.

Також політик прокоментував рішення людей балотуватися від партії "Слуга Народу" у різних містах України

"Люди, які погоджуються балотуватися під сталінською назвою "слуга народу" - це люди-"провайдери" курсу на капітуляцію. Це ті, кому доручено на місцевому рівні, як маріонеткам, слухняним виконавцям волі Офісу потерпілого України, Банкової, а, відповідно, і Путіна, привести органи місцевого самоврядування" під єдиний зелений знаменник", - заявив Андрій Денисенко.

Наостанок він додав, що українці цього не допустять, адже приходить час дій та момент істини для усіх українців.

Нагадаємо, 10 вересня дніпряни вийшли до ОДА на акцію проти "спільного інспектування" позицій на фронті з терористами так званих "ДНР" та "ЛНР".
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...