App Store Google Play

У Дніпрі відновили канатну дорогу. Поки що - лише віртуально

11.09.2020 12:00
У Дніпрі відновили канатну дорогу. Поки що - лише віртуально

9 вересня в Дніпрі презентували проект 3D-кабінки. Тепер мешканці та гості міста можуть в режимі віртуальної реальності покататися на канатній дорозі, яка не функціонує вже довгі роки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

У Дніпрі канатну дорогу відкрили в 1968 році. Вона з'єднувала історичний центр міста з Монастирським островом. Втім, через кілька десятиліть канатна дорога занепала, бажаючих інвестувати в її реконструкцію не було. У 2007 році "канатку" закрили. Проте з розвитком технологій стало можливим пережити враження від "повітряногї" подорожі на Монастирський острів в режимі віртуальної реальності.

"Першим моїм проектом в даному форматі була подорож на даху тролейбуса. Кожен міг одягнути окуляри віртуальної реальності і покататися. Про це дізнався директор музею "Машини часу" Михайло Прудніков. Близько двох місяців тому він запропонував співпрацю. Ми зібрали команду ініціативних людей і провели зйомки. Тепер відвідувачі музею можуть зрозуміти, що відчували дніпряни, коли каталися на канатці ", - говорить один з ініціаторів 3D-кабінки Артем Костюк.

За словами Костюка, в зйомках брав участь архітектор канатної дороги Едуард Чубаров. В кінці віртуальної подорожі він вітає відвідувачів Монастирського острова. В свою чергу кабінка канатної дороги не бутафорська: її передали музею міська влада.

"Кабінки нам надав департамент транспорту міськради. Кожен, хто захоче зробити 3D-подорож, побачить, що відбувається навколо кабінки. Огляд - 360 градусів ", - говорить директор музею "Машини часу" Михайло Прудніков.

Ініціатор проекту каже, що проект покликаний підняти інтерес до історії міста і його сучасності. І, можливо, незабаром дніпряни знову зможуть покататися на канатній дорозі, але вже не віртуальної, а відновленої.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...