App Store Google Play

ДніпроОДА витратила 4 мільйони гривень з бюджету на піар "Слуг народу"

10.09.2020 16:00
ДніпроОДА витратила 4 мільйони гривень з бюджету на піар "Слуг народу"

У квітні 2020 року Дніпропетровська облдержадміністрація оголосила тендер на рекламні та маркетингові послуги на 4 млн гривень. Перший лот тендеру - це виготовлення рекламної продукції на 730 000 грн, другий - розміщення постерів на 3 млн 288 тис. гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроTV.

Як повідомляється, в техзавданні тендера чітко прописано про правове освітлення і підвищення політичної культури населення. Всього в тендері прописано +1827 постерів.

В свою чергу політолог, кандидат політичних наук Ігор Рейтерович підтвердив, що це нецільове використання бюджетних коштів і вказав на очевидні ознаки політичної реклами, розміщеної на даних постерах:

«Це банальний приклад звичайної політичної корупції. У нас можна 6 років за це отримати, а на Заході це набагато більший злочин».

Коментуючи ситуацію з постерами, адвокат Дмитро Бутко зазначив:

«Тут склад іншого злочину - порушення порядку фінансування виборчої кампанії. Стаття 159/1 Кримінального кодексу України».

До початку виборчої кампанії  журналісти проїхалася по десятці адрес, і скрізь були вивішені постери з особами кандидатів на пост мера від Зе-команди або символіка президентської партії. Таким чином, гроші платників податків, які могли бути витрачені виключно на соціальну рекламу, в результаті забезпечили безкоштовну агітмайданчик для «Слуг народу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...