App Store Google Play

ДніпроОДА витратила 4 мільйони гривень з бюджету на піар "Слуг народу"

10 Вересня 16:00
ДніпроОДА витратила 4 мільйони гривень з бюджету на піар "Слуг народу"

У квітні 2020 року Дніпропетровська облдержадміністрація оголосила тендер на рекламні та маркетингові послуги на 4 млн гривень. Перший лот тендеру - це виготовлення рекламної продукції на 730 000 грн, другий - розміщення постерів на 3 млн 288 тис. гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроTV.

Як повідомляється, в техзавданні тендера чітко прописано про правове освітлення і підвищення політичної культури населення. Всього в тендері прописано +1827 постерів.

В свою чергу політолог, кандидат політичних наук Ігор Рейтерович підтвердив, що це нецільове використання бюджетних коштів і вказав на очевидні ознаки політичної реклами, розміщеної на даних постерах:

«Це банальний приклад звичайної політичної корупції. У нас можна 6 років за це отримати, а на Заході це набагато більший злочин».

Коментуючи ситуацію з постерами, адвокат Дмитро Бутко зазначив:

«Тут склад іншого злочину - порушення порядку фінансування виборчої кампанії. Стаття 159/1 Кримінального кодексу України».

До початку виборчої кампанії  журналісти проїхалася по десятці адрес, і скрізь були вивішені постери з особами кандидатів на пост мера від Зе-команди або символіка президентської партії. Таким чином, гроші платників податків, які могли бути витрачені виключно на соціальну рекламу, в результаті забезпечили безкоштовну агітмайданчик для «Слуг народу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...