App Store Google Play

У Дніпрі побили одіозного "транспортного активіста"

08.09.2020 19:15
У Дніпрі побили одіозного "транспортного активіста"

Сьогодні, 8 вересня, у Дніпрі побила Михайла Тонконогого - одіозного активіста, який опікувався питаннями транспорту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпро Оперативний.

Побили Михайла, коли той вів прямий ефір. Згідно з інформацією, інцидент стався в районі тупика маршрутки №51. Двоє невідомих чоловіків у масках і жилетках профспілки транспортників напали на Тонконого та побили його.

За словами Тонконого, до нього підбігли двоє невідомих чоловіків в жовтих жилетах і почали бити ногами і кулаками. На місце події прибув наряд патрульної поліції і швидка допомога, яка збиралася забрати Михайла в міськлікарню №8, щоб перевірити там його фізичний стан, а потім до міськлікарні №16.

За інформацією «Дніпра оперативного», на Тонконого напали люди з його ж профспілки. Михайло нібито продовжував збирати профспілкові внески, хоча профсоюз вже не існував. 

Цьому інциденту передувала інша ситуація. Вчора представник департаменту транспорту та інфраструктури міської ради Іван Васючков поширив відео, на якому можна побачити, як Михайло штовхнув диспетчерку легального перевізника. Конфлікт виник навколо того самого маршруту №51. Перевізник не хоче оновлювати автопарк, замінюючи "спринтери" великими автобусами.

"Замість спринтерів на маршрути вийшли великі і середні автобуси інших АТП. Але візки для худоби намагаються блокувати роботу легальних перевізників і кличуть на допомогу всіляких місцевих активістів і маргіналів. Один з них, в запалі "битви за спринтера", штовхає диспетчера легального перевізника в ливневку, жінка дивом не отримала травму", - розповів Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...