App Store Google Play

До запуску тролейбуса на Придніпровськ виконані більшість підготовчих робіт

8 Вересня 11:00
До запуску тролейбуса на Придніпровськ виконані більшість підготовчих робіт

У Дніпрі виконуються підготовчі роботи із запуску тролейбусного маршруту №6 на житловий масив Придніпровськ. Вперше в історії міста по Південному мосту буде запущено тролейбус. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Для того, щоб запустити новий тролейбусний маршрут, необхідно здійснити великий комплекс робіт. Одним з перших наших кроків було будівництво нової трансформаторної підстанції на вулиці Набережна Перемоги у районі будинку №100. Вона унікальна для України, бо подібних тягових підстанцій в жодному місті нема. Будувалася з нуля і обладнання має повністю автоматичне та електроне управління і виготовлялася під замовлення. Раніше потужності підстанції вистачало на обслуговування лише двох маршрутів, а наразі їх кількість може зростати», - розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

Головний інженер енергогосподарства КП «Дніпровський електротранспорт» Олексій Азанов додав, що для тягової підстанції виготовили унікальне для України обладнання, яке зручніше в обслуговуванні та більш економічне: «Завдяки цьому вдалося збільшити надійність схем електропостачання. При виході зі строю однієї лінії кабелю, йде перемикання на іншу».

Підготовчі роботи до запуску виконують на всьому новому тролейбусному маршруті.

«Під час першого пробного запуску тролейбусу за маршрутом співробітниками дніпровського електротранспорту були надані пропозиції щодо покращення проходу тролейбусів по житловому масиву Придніпровськ. Це стосувалося зливової каналізації, яку трохи опустили, щоб вона не зачіпала дно тролейбуса. Більшість робіт вже виконано і залишилися лише дрібні роботи. Окрім цього, спеціально для запуску даного маршруту, який має велику протяжність без мережі, закупили тролейбуси на суперконденсаторах. Усі вони обладнанні кондиціонерами, бо це, в першу чергу, забезпечення комфорту та збереження здоров’я наших містян. Громадський транспорт наразі є конкурентноспроможним з маршрутками», - зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Дмитро Герасимов, що виконує обов’язки директора КП «Дніпродорсервіс», додав, що за маршрутом тролейбусу співробітники підприємства нанесли дорожню розмітку на вулицях Набережна Перемоги, Південний міст, Гаванська.

«Ми встановили та замінили 10 дорожніх знаків. Нанесли розмітку, яка вказує на зупинку громадського транспорту. До кінця тижня ми закінчимо нанесення розмітки на вулиці Електричній та 20-річчя Перемоги, а також встановлення дорожніх знаків на цих вулицях», - зазначив Дмитро Герасимов.

Начальник дільниці КП «Міськзеленбуд» Олексій Масалов розповів, що для запуску нового тролейбусного маршруту було необхідно обрізати гілки, які заважали руху.

«На цей час ми обрізали гілки приблизно на 300 деревах по вулицях Електрична, Гаванська та 20-річчя Перемоги. Роботи плануємо завершити вже післязавтра. Комплекс робіт ми виконуємо згідно з технічними вимогами для проїзду тролейбусу. Висота піднятої крони дерев має бути 4,5 – 5 метрів», - розповів Олексій Масалов.

Наразі, мешканці Придніпровська задоволені тим, що зможуть користуватися екологічним та дешевим транспортом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....