App Store Google Play

У Дніпрі студентів розселяють по гуртожитках за новими правилами: заїхати можуть не всі

04.09.2020 16:15
У Дніпрі студентів розселяють по гуртожитках за новими правилами: заїхати можуть не всі

У Дніпрі студентів університетів почали розселяти по гуртожитках, проте через карантин дана процедура дещо відрізняється від попередніх років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Відкритий".

Відомо, що практично всі університети країни вже почали приймати студентів у свої стіни. Для студентів старших курсів навчальний рік розпочався стандартно, а от першокурсники розпочнуть своє навчання у другій половині місяця.

У зв'язку з карантинними обмеженнями в гуртожитках Дніпровської політехніки встановили антисептики, при вході вимірюють температуру, а в будівлю пускають тільки в захисних масках. Крім цього, в гуртожиток не пропускають сторонніх людей крім тих, хто супроводжує людей з інвалідністю або неповнолітніх студентів.

Цього року розселення по кімнатах відбувається згідно з певним графіком. Керівництво університету розробило розклад для кожного окремого курсу - у студентів 2-4 курсів є по два дні на розселення. Першокурсників розселятимуть лише наприкінці вересня. Як пояснили в навчальному закладі, це було зроблено для того, щоб мінімізувати контакти студентів.

Студентів обов'язково перевірять на педикульоз, коросту та респіраторні захворювання.

"Цього року ми обов'язково перевіряємо всіх студентів на наявність респіраторних простудних захворювань та інфекцій. Міряємо температуру і проводимо опитування, чи відвідували вони регіони, де у нас підвищена захворюваність COVID-19", – розповіла медпрацівниця Валентина Галушко.

Поки триватиме карантин, серед обов'язкових правил - вологе прибирання приміщень, коридорів, дезінфекція поверхонь, перил та кімнат загального користування кожні 3 години.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...