App Store Google Play

У Дніпрі студентів розселяють по гуртожитках за новими правилами: заїхати можуть не всі

4 Вересня 16:15
У Дніпрі студентів розселяють по гуртожитках за новими правилами: заїхати можуть не всі

У Дніпрі студентів університетів почали розселяти по гуртожитках, проте через карантин дана процедура дещо відрізняється від попередніх років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Відкритий".

Відомо, що практично всі університети країни вже почали приймати студентів у свої стіни. Для студентів старших курсів навчальний рік розпочався стандартно, а от першокурсники розпочнуть своє навчання у другій половині місяця.

У зв'язку з карантинними обмеженнями в гуртожитках Дніпровської політехніки встановили антисептики, при вході вимірюють температуру, а в будівлю пускають тільки в захисних масках. Крім цього, в гуртожиток не пропускають сторонніх людей крім тих, хто супроводжує людей з інвалідністю або неповнолітніх студентів.

Цього року розселення по кімнатах відбувається згідно з певним графіком. Керівництво університету розробило розклад для кожного окремого курсу - у студентів 2-4 курсів є по два дні на розселення. Першокурсників розселятимуть лише наприкінці вересня. Як пояснили в навчальному закладі, це було зроблено для того, щоб мінімізувати контакти студентів.

Студентів обов'язково перевірять на педикульоз, коросту та респіраторні захворювання.

"Цього року ми обов'язково перевіряємо всіх студентів на наявність респіраторних простудних захворювань та інфекцій. Міряємо температуру і проводимо опитування, чи відвідували вони регіони, де у нас підвищена захворюваність COVID-19", – розповіла медпрацівниця Валентина Галушко.

Поки триватиме карантин, серед обов'язкових правил - вологе прибирання приміщень, коридорів, дезінфекція поверхонь, перил та кімнат загального користування кожні 3 години.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...