App Store Google Play

Денисенко розповів, як і за що капітулянтська влада переслідує активістів

4 Вересня 19:15
Денисенко розповів, як і за що капітулянтська влада переслідує активістів

4 вересня координатор Руху опору капітуляції на Січеславщині, народний депутат VIII скликання Андрій Денисенко розповів про незаконне переслідування активістів владою. Про це він говорив під час прес-конференції в інформаційному центрі "Наше місто", передає Дніпроград.

За словами екс-нардепа, нинішня українська влада переповнена представниками ворожої агентури. Зокрема, він згадав проросійського політика Андрія Портнова, який ставить завдання Офісу Генпрокурора на винищення патріотичних громадських діячів:

"Він концептуально ставить задачі, які потім біжить виконувати офіс Генерального Прокурора, по розправі з тим чи іншим українським патріотичним діячем: В'ятровичем, Денисенком, Стерненком. Це конкретні факти, ми це бачимо щодня. Перед тим, як мені була так звано "вручена" підозра, я про це дізнався з телеграм-канала Портнова. Той же самий Портнов - російський агент Казбек, який знаходиться на контакті з екс-керівником адміністрації Путіна Сурковим. Це ознака того, що правоохоронні органи тут, в нашій області, виконують замовлення в інтересах спецслужб Російської Федерації, в інтересах російської державної машини, яка здійснює гібридну агресію проти України".

Також координатор РОК повідомив, що до репресій над активістами також причетний голова облради Святослав Олійник.

"Олійник, на замовлення Офісу Президента України з одного боку, з іншого боку на замовлення свого старшого партнера Коломойського, здійснює зачистку політичного простору нашої області від Руху опору капітуляції, його структур. Які чинять цьому опір, які підіймають громадськість, проводять масові акції, говорять вголос про те, що Дніпро буде чинити опір, Дніпро не здасться. Про те, що Дніпро був і є серцем України і серцем опору російській агресії", - наголосив політик. 

Не оминув Денисенко й інцидент із побитям активістів співробітниками, що охороняли візит президента, що стався під час приїзду Зеленського 26 серпня у Дніпро:

"Цей ганебний випадок з побиттям дівчат звичайно облетів всі мас-медіа. Це ганебна пляма на охороні Зеленського, на самому Зеленському, який міг би припинити це дійство просто одним своїм словом. Він, тим не менше, подивився, розвернувся і пішов. Ніщо в ньому не прокинулось: ні чоловік, покликання якого захищати жінок, ні президент - гарант Конституції, прав і свобод громадян, який мав би зупинити абсолютно очевидне і свавільне порушення цих прав".

В свою чергу представниця ГО "Інфопростір" Надія Святун, якій дісталося від охорони Зеленського, зауважила, що за фактом побиття активістів в неї відмовлялись приймати заяву про злочин. Втім, представники правоохоронних органів все ж таки прийняли відповідну заяву.

"Це була дуже цікава історія, коли у нас в ГУНП області не хотіли приймати заяву про злочин на поліцейських. В нас хотіли прийняти це виключно як скаргу і зареєструвати це як скаргу, а також розглядати це потім в порядку скарги на поліцейських. Нам намагались довести, що скарга і заява про злочин - це одне й те саме", - зазначила Святун.

Таким чином, на думку Андрія Денисенка, щоби перекрити свої свавільні дії, влада вдалась до фальсифікації справи проти нього. Яка, до слова, нині розглядається заангажованим суддею, який декілька разів не пускав журналістів на засідання, а також відхилив клопотання відводу слідчого та прокурора, що своїми діями порушили кримінально-процесуальний кодекс.

Водночас адвокатиня політика Дар'я Кияненко наголосила на тиску з боку судді, який, порушуючи кримінально-процесуальний кодекс України, викликав її на допит в якості свідка, тоді як вона представляє сторону захисту Денисенка:

"Пряма заборона зазначена, що забороняється допитувати в якості свідка захисника або представника особи. Це, я вважаю - певний зухвалий тиск відносно мене для того, щоб я, мабуть, відступила від даної справи".

Узагальнюючи вищесказане, Андрій Денисенко підкреслив систематичні та послідовні дії влади щодо утиску Руху опору капітуляції з метою дискредитувати рух та алякати активістів.

"Вони просто тероризують наших людей, вони їм показують, що таким чином "ви не ходіть на акції Руху опору капітуляції, бо вас будуть бити". І не будуть розслідувати ці кримінальні епізоди, і не будуть притягати їх до відповідальності, у них кард-бланш на побиття дівчат особисто від президента України. Дають сигнал всім: "адвокат, не беріться за захист Медіапростору, Руху опору капітуляції, Денисенка і інших представників РОКу". Бо будете мати проблеми, будете мати кримінальні переслідувння всупереч всім статтям Конституції, Кримінального кодексу і так далі. До вас будуть ломитися в офіс і вручати вам підозри або повістки за членів вашої родини. Тобто це все сваволя, яка вже переходить через край, якого навіть не було в 12-13 роках. Я нічого подібного не пам'ятаю навіть при Януковичу", - наголосив Денисенко.

Наприкінці прес-конференції нардеп зазначив, що вірить в перемогу патріотичних сил та національної ідеї:

"Я бсолютно переконаний в тому, що весь цей доволі тривалий процес боротьби Руху опору капітуляції за право українського народу на українську владу, яка буде керуватися національними інтересами, а не зазирати в очі Путіну, неменучо закінчиться перемогою. Він закінчиться перемогою національних сил, національної ідеї, він закінчиться очищенням органів державної влади від капітулянтів і колоборантів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...