App Store Google Play

У "ЄС" вважають, що ініціативи влади руйнують державність

03.09.2020 20:00
У "ЄС" вважають, що ініціативи влади руйнують державність

Законодавчі ініціативи монобільшості, на думку партії "Європейська Солідарність", руйнують українську державність. Про це народна депутатка від «Європейської Солідарності», голова комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила на своїй сторінці в мережі Фейсбук, передає Дніпроград.

«Другий рік бурхливої діяльності «слуг народу» починається із чергової масованої атаки на державність. Сьогодні вони виносять на голосування, як мінімум, три руйнівні законопроекти. Мені болить остаточне знищення державної служби. Болить як людині, яка координувала у 2016 році вироблення Стратегії реформи держслужби і її погодження з нашими партнерами з ЄС, а потім і підписувала документ, згідно з яким ЄС зобов’язався нам надавати безповоротні кошти на її впровадження», – зазначила політикиня.

«Усіх друзів Зеленського, призначених тимчасово для «порятунку» країни під час карантину – хочуть залишити назавжди. Конкурси? Вони не знають ніяких конкурсів, крім КВК…», – звернула на це увагу народна депутатка.

Іванна також наголосила, що чинна влада продовжує повзучу русифікацію.

«Тепер ось іноземних студентів у наших ВНЗ хоче дозволити навчати російською. Чи треба потім дивуватись, коли іноземці говоритимуть Kiev?..» – акцентувала політик.

Також вона підкреслила, що чергова руйнівна ініціатива від «слуг» повернення у виборчий кодекс норми про соцопитування за кошти платників податків, а це підґрунтя для маніпуляцій.

«Слуги» також пропихають повернення у виборчий кодекс норми про соцопитування за кошти платників податків. Знаючи, як майстерно ці люди вміють маніпулювати громадською думкою, чекайте на опитування в стилі: чи підтримуєте ви вибори в ОРДЛО/скільки офіційних мов має бути в Україні/чи потрібна Україні незалежність…» – підкреслила народна депутатка.

«Малороси не зупиняться, поки їх не зупинять», – резюмувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...