App Store Google Play

Свавільне судилище над Андрієм Денисенком перенесли для ознайомлення з матеріалами справи

2 Вересня 13:00
Свавільне судилище над Андрієм Денисенком перенесли для ознайомлення з матеріалами справи

Судове засідання в Індустріальному районному суді щодо обрання запобіжного заходу координатору Руху опору капітуляції Січеславщині Андрію Денисенку перенесли на завтра на 10:30 ранку для ознайомлення з матеріалами справи. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, на ранкове засідання 2 вересня зібрались небайдужі громадяни на підтримку народного депутата VIII скликання Андрія Денисенка. Патріоти прийшли подякувати політику за його діяльність та допомогу в боротьбі за справедливість.

"Я дякую всім, хто прийшов сьогодні до Індустріального суду висловити мені підтримку і солідарність, я надзвичайно радий всіх вас бачити. Дуже приємно, що українська громада, активісти, добровольці, представники патріотичних організацій не залишаються байдужими до спроби з боку влади закрити нам рота і позбавити мирного протесту, нашого конституційного права на мирне зібрання", - сказав Денисенко.

Він також зазначив, що підтримка активістів стосується не тільки його, а й усіх патріотів та небайдужих громадян, назвавши сьогоднішній день "днем солідарності українців".

"Сьогодні цей день важливий тим, що це день солідарності українців. Переконаний, що ми не маємо дозволити, щоби наші люди знаходились під тиском, щоби наших людей переслідували в кримінальному порядку незаконно, як начебто ми живемо не у вільній країні. І це надзвичайно важливо, що сьогодні ми всі разом. Разом ми - сила, разом ми переможемо", - наголосив екс-нардеп.

Після промови Денисенка патріотична громада міста рушила до суду. Втім, працівники судової охорони навідріз відмовлялись пускати ані вільних слухачів, ані представників мас-медіа, керуючись постановами Кабміну про карантинні обмеження та рішенням адміністрації суду. Також на судове засідання не змогли потрапити представник Міжнародної правозахисної організації та депутат Шевченківської районної ради.

Після півгодинної сутички активістів з правоохоронцями та охороною суду, із зали суду вийшов Андрій Денисенко, заявивши, що судове засідання було перенесено для ознайомлення з матеріалами справи на завтра на 10:30 ранку. Також координатор РОК наголосив на упередженості та заангажованості судді, який і віддав наказ не пускати громадян на судове засідання:

"Щойно суддя, біженець із Донецька, заявив, що виявляється судова охорона винна в тому, що не допустили представників засобів масової інформації. Насправді ми з вами прекрасно розуміємо, що судова охорона виконує ті задачі, які ставляться керівництвом суду і відповідними суддями. Тому я вважаю, що поведінка судді Мачуського від самого початку має двозначний характер. У мене особисто склалось враження, що є повна домовленість і взаємодія між судом, слідством і прокуратурою. І немає незалежного органу, немає правосуддя, немає незалежної гілки влади. В особі судді Мачуського особисто я маю на сьогоднішній день всі підстави підозрювати наявність такого ж самого злочинного кримінального замовлення".

Він додав, що подання клопотання про відвід судді ним не розглядається поки не буде проведена консультація з адвокатом. 

Відтак, судове засідання щодо обрання Андрію Денисенку запобіжного заходу перенесено на завтра на 10:30 ранку. Зазначимо, що бути присутніми на засіданні зможуть виключно представники ЗМІ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....