App Store Google Play

Свавільне судилище над Андрієм Денисенком перенесли для ознайомлення з матеріалами справи

02.09.2020 13:00
Свавільне судилище над Андрієм Денисенком перенесли для ознайомлення з матеріалами справи

Судове засідання в Індустріальному районному суді щодо обрання запобіжного заходу координатору Руху опору капітуляції Січеславщині Андрію Денисенку перенесли на завтра на 10:30 ранку для ознайомлення з матеріалами справи. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, на ранкове засідання 2 вересня зібрались небайдужі громадяни на підтримку народного депутата VIII скликання Андрія Денисенка. Патріоти прийшли подякувати політику за його діяльність та допомогу в боротьбі за справедливість.

"Я дякую всім, хто прийшов сьогодні до Індустріального суду висловити мені підтримку і солідарність, я надзвичайно радий всіх вас бачити. Дуже приємно, що українська громада, активісти, добровольці, представники патріотичних організацій не залишаються байдужими до спроби з боку влади закрити нам рота і позбавити мирного протесту, нашого конституційного права на мирне зібрання", - сказав Денисенко.

Він також зазначив, що підтримка активістів стосується не тільки його, а й усіх патріотів та небайдужих громадян, назвавши сьогоднішній день "днем солідарності українців".

"Сьогодні цей день важливий тим, що це день солідарності українців. Переконаний, що ми не маємо дозволити, щоби наші люди знаходились під тиском, щоби наших людей переслідували в кримінальному порядку незаконно, як начебто ми живемо не у вільній країні. І це надзвичайно важливо, що сьогодні ми всі разом. Разом ми - сила, разом ми переможемо", - наголосив екс-нардеп.

Після промови Денисенка патріотична громада міста рушила до суду. Втім, працівники судової охорони навідріз відмовлялись пускати ані вільних слухачів, ані представників мас-медіа, керуючись постановами Кабміну про карантинні обмеження та рішенням адміністрації суду. Також на судове засідання не змогли потрапити представник Міжнародної правозахисної організації та депутат Шевченківської районної ради.

Після півгодинної сутички активістів з правоохоронцями та охороною суду, із зали суду вийшов Андрій Денисенко, заявивши, що судове засідання було перенесено для ознайомлення з матеріалами справи на завтра на 10:30 ранку. Також координатор РОК наголосив на упередженості та заангажованості судді, який і віддав наказ не пускати громадян на судове засідання:

"Щойно суддя, біженець із Донецька, заявив, що виявляється судова охорона винна в тому, що не допустили представників засобів масової інформації. Насправді ми з вами прекрасно розуміємо, що судова охорона виконує ті задачі, які ставляться керівництвом суду і відповідними суддями. Тому я вважаю, що поведінка судді Мачуського від самого початку має двозначний характер. У мене особисто склалось враження, що є повна домовленість і взаємодія між судом, слідством і прокуратурою. І немає незалежного органу, немає правосуддя, немає незалежної гілки влади. В особі судді Мачуського особисто я маю на сьогоднішній день всі підстави підозрювати наявність такого ж самого злочинного кримінального замовлення".

Він додав, що подання клопотання про відвід судді ним не розглядається поки не буде проведена консультація з адвокатом. 

Відтак, судове засідання щодо обрання Андрію Денисенку запобіжного заходу перенесено на завтра на 10:30 ранку. Зазначимо, що бути присутніми на засіданні зможуть виключно представники ЗМІ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...