App Store Google Play

"Євросолідарність" вимагає повернути кошти педагогам і захистити їх від епідемії COVID-19 - Климпуш-Цинцадзе

02.09.2020 12:00
"Євросолідарність" вимагає повернути кошти педагогам і захистити їх від епідемії COVID-19 - Климпуш-Цинцадзе

Парламентська фракція "Європейська солідарність" внесла до Верховної Ради законопроект про повернення сфері освіти перерозподілених коштів і про забезпечення засобами захисту освітніх закладів, передає Дніпроград з посиланням на сайт політсили.

"Європейська солідарність" реєструє законопроект про повернення коштів на освіту і забезпечення засобами захисту освітніх закладів", - зазначила народний депутат від "Євросолідарності", голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час виступу у Верховній Раді.

Законопроект, зокрема, передбачає страхування життя та здоров’я педагогічних та науково-педагогічних працівників на період епідемії коронавірусу; додаткові доплати до заробітної плати педагогічним та науково-педагогічним закладам, які безпосередньо організовують освітній процес на період епідемії розміром 100% заробітної плати. А також забезпечення освітян сертифікованими засобами індивідуального захисту.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що через перерозподіл коштів, що стосувався сфери освіти, школи в розпал пандемії відкрилися без засобів захисту.

"Переможно створюється фонд боротьби з COVID-19, а після того більша частина коштів цього фонду переспрямовується на "Велике будівництво", бо наближаються місцеві вибори. Це коли в освіти забирають понад 5 млрд грн у цей фонд, а потім місцевій владі наказують самостійно забезпечити антисептиками й масками школи. В результаті сьогодні, 1 вересня, у розпал пандемії багато шкіл відкривається без засобів захисту, наражаючи на небезпеку і дітей, і вчителів", - наголосила вона.

Нардеп зазначила, що жорсткі карантинні обмеження на початку пандемії " вбили малий і середній бізнес. А зараз, коли ситуація погіршується порівняно з весною, розумні карантинні обмеження більше не запроваджуються". "Це ще раз свідчить про некомпетентність і непрофесіоналізм уряду", - вважає Климпуш-Цинцадзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...