App Store Google Play

"Євросолідарність" вимагає повернути кошти педагогам і захистити їх від епідемії COVID-19 - Климпуш-Цинцадзе

2 Вересня 12:00
"Євросолідарність" вимагає повернути кошти педагогам і захистити їх від епідемії COVID-19 - Климпуш-Цинцадзе

Парламентська фракція "Європейська солідарність" внесла до Верховної Ради законопроект про повернення сфері освіти перерозподілених коштів і про забезпечення засобами захисту освітніх закладів, передає Дніпроград з посиланням на сайт політсили.

"Європейська солідарність" реєструє законопроект про повернення коштів на освіту і забезпечення засобами захисту освітніх закладів", - зазначила народний депутат від "Євросолідарності", голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час виступу у Верховній Раді.

Законопроект, зокрема, передбачає страхування життя та здоров’я педагогічних та науково-педагогічних працівників на період епідемії коронавірусу; додаткові доплати до заробітної плати педагогічним та науково-педагогічним закладам, які безпосередньо організовують освітній процес на період епідемії розміром 100% заробітної плати. А також забезпечення освітян сертифікованими засобами індивідуального захисту.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що через перерозподіл коштів, що стосувався сфери освіти, школи в розпал пандемії відкрилися без засобів захисту.

"Переможно створюється фонд боротьби з COVID-19, а після того більша частина коштів цього фонду переспрямовується на "Велике будівництво", бо наближаються місцеві вибори. Це коли в освіти забирають понад 5 млрд грн у цей фонд, а потім місцевій владі наказують самостійно забезпечити антисептиками й масками школи. В результаті сьогодні, 1 вересня, у розпал пандемії багато шкіл відкривається без засобів захисту, наражаючи на небезпеку і дітей, і вчителів", - наголосила вона.

Нардеп зазначила, що жорсткі карантинні обмеження на початку пандемії " вбили малий і середній бізнес. А зараз, коли ситуація погіршується порівняно з весною, розумні карантинні обмеження більше не запроваджуються". "Це ще раз свідчить про некомпетентність і непрофесіоналізм уряду", - вважає Климпуш-Цинцадзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...