App Store Google Play

На Дніпропетровщині сформували територіальні виборчі комісії

30.08.2020 12:00
На Дніпропетровщині сформували територіальні виборчі комісії

На Дніпропетровщині відбулися засідання територіальних виборчих комісій, на яких були сформовані районні у місті, сільські і селищні ТВК. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Опору.

Повідомляється, що Дніпровська міська ТВК сформувала склад 8 районних у місті комісій. Таким чином, було сформовано Амур-Нижньодніпровську, Індустріальну, Новокодацьку, Самарську, Соборну, Центральну, Чечелівську та Шевченківську районні у місті Дніпрі територіальні виборчі комісії. Найбільше керівних посад отримали представники партій:«Європейська Солідарність» (4), ОПЗЖ (3), «Слуга народу» (2), «Голос» (2). По одному представнику мають наступні партії: «Партія Єдність», «Альтернатива», «Влада народу», «Наша земля», ВО «Батьківщина», «Час змін», Блок Дмитра Голубова «Велика Країна», «Відродження і розвиток», «Пропозиція», «Партія захисту прав людини», «Національна демократична партія України», «Сонце» та «Нова демократія».

В свою чергу Криворізька міська ТВК сформувала 7 районних у місті виборчих комісій: Довгинцівську, Інгулецьку, Металургійну, Покровську, Саксаганську, Тернівську та Центрально – Міську ТВК. Серед керівного складу комісій найбільше членів у партій: «Опозиційна платформа – За життя» (6), ВО «Батьківщина» (6), «Слуга народу» (5), «Європейська Солідарність» (4).

Кам’янська міська ТВК прийняла 186 подань від 58 партій для утворення трьох районних у місті ТВК. Подання внесли партії: «Сила», «Справа», «Українська партія», «Єдність», ПП «Партія Єдності», «Блок Володимира Сальдо», «Блок Володимира Голубова», «Дух нації», «Студентська партія України», «Партіоти Волині», «Херсонці», «Наш дім – Одеса», «Піратська партія України». На засіданні були присутні 14 членів Кам'янської міської ТВК.  За результатами жеребкування, (7 вакантних місць до кожної ТВК) до ТВК Південного району увійшли представники партій: «Опозиційний блок – За життя», ГПР В. Наливайченка «Справедливість», «Народний фронт», Блок Володимира Сальдо, «За майбутнє», «Наша Земля», «Альтернатива». До ТВК у Дніпровському районі: Блок М. Саакашвілі, «Народно-демократічна партія», «Наш дім – Одеса», «Партія регіонів», «Народний фронт», Блок В. Миколаєнка, «Херсонці». До ТВК у Заводському районі: «Молодь до влади», «Опозиційна платформа – За життя», «Народний порядок», «Партія національного відродження», «Студентська партія», Блок Володимира Сальдо, «Час змін». Найбільше керівних посад у складі районних у місті ТВК отримала партія «Європейська Солідарність» – 2 посади.

Дніпровська районна ТВК сформувала 15 виборчих комісій. В жодній комісії не було формування складу за поданням голови районної виборчої комісії. Серед керівного складу комісій найбільше членів у партій: «Європейська Солідарність» (7), ВО «Батьківщина» (5), «Слуга народу» (5), «Опозиційна платформа – За життя» (4).

Криворізька районна ТВК сформувала 12 сільських та селищних виборчих комісій. Найбільше членів керівного складу у партій: «Слуга народу» (8),ВО «Батьківщина» (8), ОПЗЖ (6), «Європейська Солідарність» (4) та «За майбутнє» (3).

Кам’янська районна ТВК утворила 6 сільських та селищних виборчих комісій. До Криничанської селищної виборчої комісії увійшли 17 осіб; Вишневої селищної виборчої комісії – 10; Саксаганської селищної виборчої комісії – 11; Лихівської селищної виборчої комісії – 11; Божедарівської сільської виборчої комісії – 14; Затишнянської сільської виборчої комісії – 10 осіб. Найбільше кандидатур до складу виборчих комісій було подано партіями «Слуга народу» (18), ОПЗЖ (18), «Батьківщина» (14), «Європейська солідарність» (12). Члени Кам’янської районної ТВК призначили керівний склад виборчих комісій пропорційно до подань кожної політичної партії. Лише між поданнями від партій «Соціальна реконструкція», «За майбутнє», «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» (від кожної партії було по 1 поданню) відбулося жеребкування на керівну посаду виборчої комісії.

Новомосковська районна ТВК сформувала 6 сільських і селищних комісій. Серед керівного складу комісій найбільше членів у партій: «Слуга народу» (5), «Опозиційна платформа – За життя» (3), «Європейська Солідарність» (3), ВО «Батьківщина» (2).

Павлоградська районна ТВК сформувала 5 сільських і селищних комісій. Найбільше членів керівного складу у партій: «Слуга народу», «Європейська Солідарність», ОПЗЖ, ВО «Батьківщина», «За майбутнє» (по 2).

Синельниківська районна ТВК на засіданні 25 серпня сформувала 17 територіальних виборчих комісій: Брагинівську, Васильківську, Великомихайлівську, Дубовиківську, Зайцівську, Іларіонівську, Маломихайлівську, Межівську, Миколаївську, Новопавлівську, Петропавлівську, Покровську, Раївську, Роздорську, Славгородську, Слов’янську та Українську ТВК. Серед керівного складу комісій найбільше членів у партій: «Опозиційна платформа – За життя» (14), «Європейська Солідарність» (9), «Слуга народу» (8), ВО «Батьківщина» (8).

Нікопольска района ТВК сформувала 5 виборчих комісій. Серед керівного складу комісій найбільше членів у партій: «Опозиційна платформа – За життя» (18), ВО «Батьківщина» (18), «Слуга народу» (17), «Європейська Солідарність» (12).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...