App Store Google Play

Державна політика по боротьбі з COVID-19 шкідлива для українців і загроза євроінтеграції

28.08.2020 18:00
Державна політика по боротьбі з COVID-19 шкідлива для українців і загроза євроінтеграції

Кілька спостережень і один тривожно-стратегічний висновок з приводу заборони на в'їзд в Україну для іноземців, як вишеньки на торті державної політики по боротьбі з COVID-19:

1. Держава втрачає спроможність для розумного регулювання, надто часто зриваючись на прості рішення з великою кількістю небажаних побічних ефектів, які автори рішень не вміють або не хочуть передбачити.

2. Система стримувань і противаг всередині державного апарату не справляється з операційними викликами, в результаті чого вже сама система стримувань і противаг може почати розглядатись політичними елітами, як загроза ефективності державного управління.

3. Впродовж останнього часу держава частіше, а не рідше поводиться з громадянами без належної поваги до їхніх прав та інтересів. Чітко простежується посттоталітарний характер держави, як і набір пов'язаних ризиків зловживань і насильства. 

Попри велику кількість, направлених на знечулення комунікацій, місія державного апарату не змінюється в бік сервісної відносно суспільства.

Крім тактичної шкоди для самих українців, сукупність попередніх трьох пунктів є прямою загрозою для обраного та підтвердженого суспільством курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцією, чим радо користуватимуться противники західного вектора. 

При стратегічних потребах суспільства мати більше безпеки і стати більш спроможними, ми зараз прискорюємося у протилежному напрямку.

liga.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...