App Store Google Play

Бондаренко дасть родичам чиновників 11 мільйонів на ремонт "Сонечка"

28 Серпня 08:45
Бондаренко дасть родичам чиновників 11 мільйонів на ремонт "Сонечка"

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА провів аукціон на ремонт дитячого садка «Сонечко» в смт. Межове. Роботи повинні пройти до 31 грудня 2021 року. Про деталі тендеру стало відомо з матеріалу Інформатора, передає Дніпроград.

Як повідомляється, за виділені гроші планується утеплити стіни фундаменту базальтом на бітумі фірми «ТЕХНОЛАЙТ Оптима», замінити покрівлю даху, встановити пароізоляцію, утеплити стіни мінеральноватними плитами, встановити нові металопластикові вікна та двері, а також пофарбувати стіни.

Так, переможцем тендеру виявилась дніпровська «БК БУДСИСТЕМИ». За даними аналітичної платформи Youcontrol, ТОВ «БК БУДСИСТЕМИ» створено в листопаді 2011 року жителем селища Приазовське Запорізької області Дмитром Бариновим. Компанія займається будівництвом і «прописана» в Дніпрі на вулиці Філософськый в місці масової реєстрації. У сусідній кімнаті з «БК БУДСИСТЕМИ» Баринов «поселив» ще одне своє підприємство - проектно-будівельну компанію «Модус».

В свою чергу фірма бере активну участь в закупівлях. З 2016 року компанія підписала договорів на 380 млн грн.

Зазначаэться, що успіх, можливо, пов'язаний з тим, що в департаменті капбудівництва зацікавлені в успішному розвитку компанії. Про зарплату свого чоловіка в фірмі «БК БУДСИСТЕМИ» розповіла чиновниця ДніпроОДА в декларації за 2019 рік. Дохід чоловіка, Олексія Галича, щоправда без вказівки розміру самої зарплати, вказала в даних про майно і доходи начальниця кошторисно-аналітичного відділу управління будівництва департаменту капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Юлія Галич. Зарплату в фірмі чоловік чиновниці отримував і в 2017 році, і в 2018 році.

Втім, деякі чиновники Дніпропетровської області вказували у своїй декларації не тільки зарплату в фірмі «БК БУДСИСТЕМИ», а й підзвітні гроші фірми. У декларації за 2018 рік начальниця відділу житлово-комунального господарства управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Тетяна Яфарова крім зарплати в 8 тис. 232 грн вказала ще 10 тис. 819 грн, які належали «БК БУДСИСТЕМИ» .

Як пише видання, в березні 2017 року «БК БУДСИСТЕМИ» виграла тендер по будівництву в Луганській області. Компанія мала за 51 мільйон завершити будівництво житлового будинку № 16Б в мікрорайоні №7 в Рубіжному. Зараз в Господарському суді Луганської області вже другий рік розглядається справа №913 / 666/19.

У грудні 2019 року Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської ОДА звернувся з позовною заявою до суду до «БК БУДСИСТЕМИ» про стягнення заборгованості за договором будівельного генпідряду №26 від 27.04.2017 в загальній сумі 5 млн 419 тис. 714 грн. 83 коп. В обґрунтуванні позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем взятих на себе зобов'язань. Луганські юристи ухвалили рішення про стягнення заборгованості.

У відповідь юристи «БК БУДСИСТЕМИ», намагаючись затягнути судову тяганину, подали апеляційну скаргу на рішення Луганського суду. 21 квітня 2020 року Східний апеляційний господарський суд не став розглядати скаргу, залишивши її без руху, оскільки оскаржувач не сплатив судовий збір, на оплату якого йому дали 10 днів. Наразі судова тяганина по луганському будівництву триває.

Також Сєверодонецьким судом Луганської області розглядається кримінальна справа 428/10492/19 стосовно керівника компанії з питання все того ж будівництва в Рубіжному. Відомо, що фахівці-аудитори в ході досудового розслідування виявили, що протягом 2017-2018 років службові особи Управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації, за попередньою змовою з посадовими особами «БК БУДСИСТЕМИ», зловживаючи службовим становищем, заволоділи бюджетними коштами шляхом завищення вартості матеріалів, використовуваних при проведенні робіт, чим завдали збитків в особливо великому розмірі на суму 786 тис. 622 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...