App Store Google Play

Кількість незадоволених капітулянською політикою Зеленського постійно зростає, - Герасимов

27.08.2020 13:00
Кількість незадоволених капітулянською політикою Зеленського постійно зростає, - Герасимов

Інцидент з побиттям активістів у Дніпрі свідчить, що кількість незадоволених діями чинної влади зростає. Про це в ефірі "Прямого" заявив співголова фракції "Європейської Солідарності" Артур Герасимов, передає Дніпроград.

"Щодо скандального нападу охорони пана Зеленського на протестуючих, то цей кричущий, скандальний випадок нам показує дві дуже важливі речі. Перше - це повну зневагу і зневажливе ставлення пана Зеленського до громадян України, які його не підтримують, і страх Зеленського перед людьми. А друге - це те, що кількість тих, хто незадоволений капітулянтською політикою Зеленського перед країною-агресором і перед п’ятою колоною, вона постійно зростає", - наголосив він.

Нардеп додав, що на мітинг зібрались не представники окремих партій задля власного піару, а представники різних об'єднаних патріотичних сил.

"Зверніть увагу, що протестувати сьогодні вийшли не представники якоїсь політичної партії, яка сьогодні напередодні місцевих виборів, а представники Руху опору капітуляції та різних об’єднаних патріотичних сил. Ви знаєте, сьогоднішня подія дуже ярко показала, що існує не тільки велике розчарування тим, що наробив Зеленський за ці вже більше ніж рік у владі, а те, що вже існує роздратування, і досить серйозне роздратування політикою пана Зеленського і на зовнішньому фронті, і на внутрішньому фронті, де ми бачимо, що економіка котиться вниз, а імідж і сприйняття України у світі не покращується, а тільки погіршується", - підкреслив політик.

Герасимов також провів паралель між президентами Порошенком та Зеленським:

"Також зверніть увагу, що Петро Порошенко, коли був на посаді президента, ніколи не тікав від мітингарів чи пікетників. Він завжди й дуже часто залишав охорону, підходив, говорив з людьми, пояснював позицію. І дуже часто переконував людей в тому, що було справедливим і корисним для країни. На відміну від Петра Порошенка, що ми бачимо сьогодні? Президент Зеленський ховається в автобусах, президент Зеленський ховається від людей, президент Зеленський, мабуть, змушує свою охорону битися і ламати ребра тим протестуючим, які хочуть просто поговорити з президентом своєї країни".

Тож, на його думку, інцидент із побиттям активістів у Дніпрі не є окремим, а належить до посліовних та систематичних дій з боку Зеленського.

"І для мене те, що сталося сьогодні – це не є якась окрема подія. Ви знаєте, це частина одного ланцюжка, де і ці кортежі, про які пан Зеленський казав, що вони не потрібні, і сьогодні ми бачимо, яких розмірів вони досягли. Це і те, що він переїхав на державну дачу, яку обіцяв дітям, перед тим, як його обрали. І дуже багато речей ми можемо згадати, коли Зеленський і перед виборами, і після виборів просто брехав людям", - підсумував нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...