App Store Google Play

Кількість незадоволених капітулянською політикою Зеленського постійно зростає, - Герасимов

27 Серпня 13:00
Кількість незадоволених капітулянською політикою Зеленського постійно зростає, - Герасимов

Інцидент з побиттям активістів у Дніпрі свідчить, що кількість незадоволених діями чинної влади зростає. Про це в ефірі "Прямого" заявив співголова фракції "Європейської Солідарності" Артур Герасимов, передає Дніпроград.

"Щодо скандального нападу охорони пана Зеленського на протестуючих, то цей кричущий, скандальний випадок нам показує дві дуже важливі речі. Перше - це повну зневагу і зневажливе ставлення пана Зеленського до громадян України, які його не підтримують, і страх Зеленського перед людьми. А друге - це те, що кількість тих, хто незадоволений капітулянтською політикою Зеленського перед країною-агресором і перед п’ятою колоною, вона постійно зростає", - наголосив він.

Нардеп додав, що на мітинг зібрались не представники окремих партій задля власного піару, а представники різних об'єднаних патріотичних сил.

"Зверніть увагу, що протестувати сьогодні вийшли не представники якоїсь політичної партії, яка сьогодні напередодні місцевих виборів, а представники Руху опору капітуляції та різних об’єднаних патріотичних сил. Ви знаєте, сьогоднішня подія дуже ярко показала, що існує не тільки велике розчарування тим, що наробив Зеленський за ці вже більше ніж рік у владі, а те, що вже існує роздратування, і досить серйозне роздратування політикою пана Зеленського і на зовнішньому фронті, і на внутрішньому фронті, де ми бачимо, що економіка котиться вниз, а імідж і сприйняття України у світі не покращується, а тільки погіршується", - підкреслив політик.

Герасимов також провів паралель між президентами Порошенком та Зеленським:

"Також зверніть увагу, що Петро Порошенко, коли був на посаді президента, ніколи не тікав від мітингарів чи пікетників. Він завжди й дуже часто залишав охорону, підходив, говорив з людьми, пояснював позицію. І дуже часто переконував людей в тому, що було справедливим і корисним для країни. На відміну від Петра Порошенка, що ми бачимо сьогодні? Президент Зеленський ховається в автобусах, президент Зеленський ховається від людей, президент Зеленський, мабуть, змушує свою охорону битися і ламати ребра тим протестуючим, які хочуть просто поговорити з президентом своєї країни".

Тож, на його думку, інцидент із побиттям активістів у Дніпрі не є окремим, а належить до посліовних та систематичних дій з боку Зеленського.

"І для мене те, що сталося сьогодні – це не є якась окрема подія. Ви знаєте, це частина одного ланцюжка, де і ці кортежі, про які пан Зеленський казав, що вони не потрібні, і сьогодні ми бачимо, яких розмірів вони досягли. Це і те, що він переїхав на державну дачу, яку обіцяв дітям, перед тим, як його обрали. І дуже багато речей ми можемо згадати, коли Зеленський і перед виборами, і після виборів просто брехав людям", - підсумував нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...