App Store Google Play

До Дніпра повертається ГОГОЛЬFEST

27 Серпня 16:00
До Дніпра повертається ГОГОЛЬFEST

3 та 4 жовтня в Дніпрі вже вдруге відбудеться міжнародний мультидисциплінарний фестиваль DniPRO ГОГОЛЬFEST. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

Як наголосив директор фестивалю Макс Демський, програма заходу здивує містян: «Організатори ГОГОЛЬFEST ДНІПРО знову раді працювати заради розвитку культури в Дніпрі та обіцяють цього разу здивувати мешканців міста не менше, ніж минулого року».

Однією з особливостей ГОГОЛЬFEST ДНІПРО цього року стане акцент на трансформації культурного суспільства. Куратор міжнародних програм ГОГОЛЬFEST Андрій Палатний наголосив, що site-specific концепція фестивалю не закінчиться лише прес-конференцією на паромі: для прем’єрного показу театральної вистави зафрахтують справжню баржу, яка і стане головною особливістю ГОГОЛЬFEST ДНІПРО.

«Навіть за нових карантинних реалій у фестиваля є можливість залучити міжнародних перформерів, які візьмуть  участь у театральній та візуальній програмі», - каже Андрій Палатний. 

Григорій Гельфер, голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України, наголосив на перспективах проведення фестивалю в місті: «Дніпро вкотре гордий  вітати такий потужний культурний вибух в місті, як ГОГОЛЬFEST. Програма «Культурна столиця» та ГОГОЛЬFEST – надійні партнери в розвитку культурної інфраструктури в Дніпрі. Ми впевнені, що мешканці міста лише виграють від такого партнерства».

Візуальна програма фестивалю цього року стане не менш захопливою, ніж у 2019 році. «Родзинку» наразі не розголошують, але запевняють в унікальних методах донесення думки художника.

ГОГОЛЬFEST не лише цікавий захід для гостей фестивалю, це ще й гарна нагода для дніпровський творців об’єднатися.

«Головна причина організації такого складного фестивалю – його внесок у культуру міста. Зміни, які відбуваються завдяки таким перформативним заходам  залишаються в пам’яті мешканців та впливають на ком’юніті дніпровських творців», - каже позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

У свою чергу управління культури департменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради усіляко сприятиме проведенню такого важливого культурного заходу. "Це надзвичайно велика можливість для Дніпра – бути містом, яке вже вдруге приймає ГОГОЛЬFEST", -  зазначає начальник управління культури Євген Хорошилов.

Директор ГОГОЛЬFEST Макс Демський запевнив, що захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень. До команди організаторів навіть додали спеціальну посаду – COVID-менеджер. 

До заходу можна буде долучитися не тільки як відвідувач, але й в якості волонтера та перформера. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....