App Store Google Play

"Украерорух" виграв суд у МАУ Коломойського у справі про борги за обслуговування

26 Серпня 15:30
"Украерорух" виграв суд у МАУ Коломойського у справі про борги за обслуговування

Господарський суд Київської області 21 серпня відмовив у повному обсязі в задоволенні позовної заяви авіакомпанії МАУ до "Украероруху", посилаючись на яке авіакомпанія відмовлялася платити борги за аеронавігаційне обслуговування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Телеграм-канал "Тайные депутаты Днепра".

Рішенням суду підтверджено відповідність положень договору з надання аеронавігаційного обслуговування нормам чинного законодавства України та міжнародним нормативно-правовим актам.

"Позиція авіакомпанії МАУ в цьому процесі полягала в тому, що положення договору з аеронавігаційного обслуговування містили нібито дискримінаційні умови, що стало одним з механізмів відстрочки сплати боргу державному підприємству", - йдеться в повідомленні.

Втім суд, відмовляючи МАУ в задоволенні позовних вимог, погодився з позицією "Украероруху" про неможливість створення привілейованого становища для одного перевізника за рахунок інших учасників ринку авіаційних пасажирських перевезень.

"Фактично зазначеним рішенням суд позбавив МАУ одного з механізмів блокування сплати боргу за аеронавігаційне обслуговування", - пояснили в прес-службі держпідприємства.

МАУ подала в суд позов про нібито дискримінаційних умовах договору з аеронавігаційного обслуговування ще восени 2018 року. Йшлося про розмір фінансових санкцій за несвоєчасну оплату наданих послуг. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...