App Store Google Play

"Украерорух" виграв суд у МАУ Коломойського у справі про борги за обслуговування

26.08.2020 15:30
"Украерорух" виграв суд у МАУ Коломойського у справі про борги за обслуговування

Господарський суд Київської області 21 серпня відмовив у повному обсязі в задоволенні позовної заяви авіакомпанії МАУ до "Украероруху", посилаючись на яке авіакомпанія відмовлялася платити борги за аеронавігаційне обслуговування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Телеграм-канал "Тайные депутаты Днепра".

Рішенням суду підтверджено відповідність положень договору з надання аеронавігаційного обслуговування нормам чинного законодавства України та міжнародним нормативно-правовим актам.

"Позиція авіакомпанії МАУ в цьому процесі полягала в тому, що положення договору з аеронавігаційного обслуговування містили нібито дискримінаційні умови, що стало одним з механізмів відстрочки сплати боргу державному підприємству", - йдеться в повідомленні.

Втім суд, відмовляючи МАУ в задоволенні позовних вимог, погодився з позицією "Украероруху" про неможливість створення привілейованого становища для одного перевізника за рахунок інших учасників ринку авіаційних пасажирських перевезень.

"Фактично зазначеним рішенням суд позбавив МАУ одного з механізмів блокування сплати боргу за аеронавігаційне обслуговування", - пояснили в прес-службі держпідприємства.

МАУ подала в суд позов про нібито дискримінаційних умовах договору з аеронавігаційного обслуговування ще восени 2018 року. Йшлося про розмір фінансових санкцій за несвоєчасну оплату наданих послуг. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...