App Store Google Play

Ми усунемо капітулянський режим Зеленського, - Денисенко

26.08.2020 17:00
Ми усунемо капітулянський режим Зеленського, - Денисенко

Народний депутат VIII скликання, координатор Руху Опору Капітуляції у Дніпрі та області Андрій Денисенко  різко засудив свавілля поліції та невідомих осіб за перешкоджання активістам під час візиту до Дніпра президента Володимира Зеленськогоо. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Прийшли сьогодні до 33 школи - це один із об'єктів, який відвідав Зеленський у Дніпрі - для того, щоб задати йому питання, з ним поспілкуватися. Для того, щоб врешті-решт з'ясувати, чому Україна зараз рухається курсом дефолту, капітуляції, рухається курсом згортання демократичних свобод, прав людини. Чому переслідуються добровольці, чому в тюрмі до цього часу сидить Riffmaster Антоненко, Кузьменко, Дугарь. Чому, власне кажучи, в Україні відбувається не те, що він нам обіцяв", - розповів Денисенко.

Політик наголосив на свавільних діях правоохоронних органів, які перешкоджали законним правам активістів. За його словами, подібних інцидентів не було навіть за часів президента-втікача Януковича.

"На нас одразу накинулись на дальніх підходах, за 200 метрів звідси, представники поліції та невідомих "правоПохоронних" органів. Мені крутили руки особисто, заламували руки нашим кільком дівчатам, зокрема Надії Святун, яка очолює один із підрозділів ГО "Інфопростір". Ми такої сваволі, як зараз, не бачили навіть при Януковичу. Це просто пряме фізичне приниження, обмеження наших прав і свобод", - зазначив Денисенко.

Не оминув екс-нардеп й президентську програму "Великого будівництва":

"Все це велика імітація. Немає "Великого будівництва", є "велике крадівництво", і ми це знаємо. Тому що на цих же самих структурних об'єктах починав красти ще Вілкул, а продовжують красти Олійник й інші люди Зеленського".

В свою чергу Денисенко підкреслив, що справедливості при Зеленському вже не буде, а сам гарант обдурив 73% своїх виборців.

"Я, на жаль, вважаю, що справедливості при Зеленському не буде. Це не наш, не український президент. Він не був щирим в жодному слові ані свого серіалу - "Слузі народу", ані зараз, виконуючи вже роль президента, ані під час виборчої кампанії, в якій він обманув 73% людей, які прийшли і проголосували в другому турі виборів. Людина, яка по суті неодноразово зрадила Україні, зрадила присязі президента, має бути особисто притягнута до кримінальної відповідальності за державну зраду", - зазначив він.

Підбиваючи підсумки, координатор РОК у Дніпрі та Січеславщині наголосив, що українці не збираються мовчати й будуть вимагати відставки Зеленського:

"Він повинен знати: українці не будуть мовчати. Ми будемо про це говорити вголос. І ми будемо вимагати його відставки, усунення реЗЕдента Москви з посади, яку він займає незаконно, не по праву, неодноразово зрадивши присязі президента".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...