App Store Google Play

Завтра Зеленський приїде до Дніпра

25.08.2020 22:00
Завтра Зеленський приїде до Дніпра

Завтра у Дніпрі очікується прибуття Президента України Володимира Зеленського. Про це стало відомо із ЗМІ, передає Дніпроград.

Як повідомляється, робочу поїздку Зеленський розпочне об 11:00: він відвідає презентацію будівництва нового міжнародного аеропорту в Дніпрі та ознайомиться з ходом реконструкції траси М-04 Дніпро - Кривий Ріг.

Надалі президента очікують на будівництві критої спортивно-демонстраційної споруди для ігор на території комплексу «Олімпійські резерви». Наразі воно проходить за президентською програмою "Великого будівництва", хоча 50% робіт були завершені ще за уряду Володимира Гройсмана.

О 13:10 в яхт-клубі «Січ» запланована презентація "Стратегії розвитку Дніпропетровської області", на якій також має бути присутнім очільник держави.

В свою чергу, експерти висувають припущення щодо можливої презентації головлікара обласної лікарні ім. Мечнікова, депутата обласної ради від Блоку Петра Порошенка Сергія Риженка в якості кандидата на посаду мера від "Слуги народу". Раніше у Дніпрі помітили агітаційні борди із його прізвищем в партійних кольорах "слуг".

Останнє може означати й те, що інший можливий кандидат, "вихованець" "слуг" - українофоб Бужанський  - не влаштовує в якості кандидата навіть власну партію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...