App Store Google Play

Дніпровський фотограф відзняв репліку картини Іллі Рєпіна

23 Серпня 16:00
Дніпровський фотограф відзняв репліку картини Іллі Рєпіна

У Дніпрі фотограф Ігор Співак відзняв репліку картини Іллі Рєпіна “Іван Грозний вбиває свого сина”. В своїй роботі автор проводить паралелі між цим полотном та подіями в Білорусі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Ідея створення фоторепліки картини “Іван Грозний вбиває свого сина” у автора виникла ще до подій в Білорусі. Коли вони вийшли з акціями протесту, фотограф зрозумів: між ними та цією картиною є спільне.

"Іван Грозний був тираном відомим в історії людства. Його опричники дуже схоже поводили себе з омонівцями. Не можна так себе поводити зі своїм народом. Якщо ви вже граєте у ці ігри, якщо ви сказали, що президента обирає народ, дозвольте народові обирати. А таким чином підробляти результати виборів — це нечесна гра. А так жорстоко ставитися до свого народу — це взагалі не дозволено", — говорить Ігор Співак.

Так, до зйомок підготовка тривала тиждень, костюми створені самостійно, зі своїх особистих речей. Сергій Котов зіграв роль Івана Грозного. Розповідає, що під часм зйомок намагався показати його жорстокість.

"Цією роботою, яку ми зробимо, цією фотографією, ми виступимо проти деспоту, тиранії, яка була у Івана Грозного. В цій картині показана ця трагедія, Як він, незважаючи ні на що, міг навіть сина вбити, щоб бути на висоті, та самостійно диктувати. А що можна зробити з простим народом, якщо він навіть свого сина загубив?" - наголошує чоловік.

Світлана Музиченко, яка зіграла роль сина Івана Грозного, говорить, що долучилася до фотопроєку аби підтримати білоруський народ, який наразі бореться за демократію у своїй країні.

"До чого тут російський цар? Це російська деспотія, це було в Росії. І потім я сама собі відповіла на це питання. А він ніколи ні до чого. Але чомусь саме звідти розповсюджується тиранія", — говорить жінка.

В свою чергу автор розмістить фото у соціальній мережі, тим самим висловить підтримку білорусам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...