App Store Google Play

Верховний Суд повернув бізнесмену Петровському звання "кримінального авторитета"

22.08.2020 21:00
Верховний Суд повернув бізнесмену Петровському звання "кримінального авторитета"

30 липня Верховний Суд України скасував всі судові рішення у справі № 200/20351/18, в яких свого часу були задоволені вимоги Арутюняна і Петровського А.В., відомих в певних колах як «Еміль» і «Нарик», про «захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди 357 408 грн за публікацію в Facebook». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Днепровскую панораму.

Так, в своєму дописі Бутусов процитував екс-генпрокурора Луценко, який в одному з інтерв'ю говорив: «Петровський, відомий в певних колах під ім'ям «Нарик», проходив за матеріалами МВС як лідер організованого злочинного угруповання».

Після цього Петровський подав кілька позовів до суду проти журналіста Бутусова «про захист честі і ділової репутації». Районні суди Дніпра, зокрема, Бабушкінський, на які міг чинити тиск авторитетний бізнесмен, раніше задовольнили його позови. При цьому самі засідання проходили без участі відповідача Бутусова або його представників. Для цього сторона Петровського залучала в якості «додаткових відповідачів» деяких жителів Дніпра, які нібито робили перепис публікацій журналіста.

В свою чергу авторитетні бізнесмени вимагали від Бутусова відшкодування моральної шкоди, яку вони оцінили в 357 408 грн.

Після тривалих судових процесів 30 липня Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу, подану в інтересах головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова.

 «Ухвалою колегії з п'яти суддів скасовані всі судові рішення у справі № 200/20351/18, які свого часу були задоволені вимоги Арутюняна і Петровського А.В., відомих в певних колах як «Еміль» і «Нарик», про «захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди 357 408 грн за публікацію в Facebook», - зазначають юристи, що представляють інтереси журналіста Бутусова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...