App Store Google Play

Верховний Суд повернув бізнесмену Петровському звання "кримінального авторитета"

22.08.2020 21:00
Верховний Суд повернув бізнесмену Петровському звання "кримінального авторитета"

30 липня Верховний Суд України скасував всі судові рішення у справі № 200/20351/18, в яких свого часу були задоволені вимоги Арутюняна і Петровського А.В., відомих в певних колах як «Еміль» і «Нарик», про «захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди 357 408 грн за публікацію в Facebook». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Днепровскую панораму.

Так, в своєму дописі Бутусов процитував екс-генпрокурора Луценко, який в одному з інтерв'ю говорив: «Петровський, відомий в певних колах під ім'ям «Нарик», проходив за матеріалами МВС як лідер організованого злочинного угруповання».

Після цього Петровський подав кілька позовів до суду проти журналіста Бутусова «про захист честі і ділової репутації». Районні суди Дніпра, зокрема, Бабушкінський, на які міг чинити тиск авторитетний бізнесмен, раніше задовольнили його позови. При цьому самі засідання проходили без участі відповідача Бутусова або його представників. Для цього сторона Петровського залучала в якості «додаткових відповідачів» деяких жителів Дніпра, які нібито робили перепис публікацій журналіста.

В свою чергу авторитетні бізнесмени вимагали від Бутусова відшкодування моральної шкоди, яку вони оцінили в 357 408 грн.

Після тривалих судових процесів 30 липня Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу, подану в інтересах головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова.

 «Ухвалою колегії з п'яти суддів скасовані всі судові рішення у справі № 200/20351/18, які свого часу були задоволені вимоги Арутюняна і Петровського А.В., відомих в певних колах як «Еміль» і «Нарик», про «захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди 357 408 грн за публікацію в Facebook», - зазначають юристи, що представляють інтереси журналіста Бутусова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...