App Store Google Play

«Зелена влада» репресує опозиційного міського голову на Січеславщині

21 Серпня 21:00
«Зелена влада» репресує опозиційного міського голову на Січеславщині

21 серпня майже весь день у міській раді Підгороднього (Дніпровський район Дніпропетровської області) та в Спаській сільраді цієї ж ОТГ обшуки. При цьому міського голову Андрія Горба група слідчих обласної прокуратури не випускає з кабінету, хоча він не є затриманим і йому не пред‘явлено підозри.

Про це повідомив народний депутат VIIIскликання, координатор Руху опору капітуляції в Дніпрі Андрій Денисенко.

«В нас на Січеславщині поки що повна Дніпропетровщина і без 5 хвилин Білорусь! У мене немає цензурних слів ані для покидьків із влади, ані для їх посіпак у погонах. Хрін, звісно, в них що вийде, бо за Андрієм люди, закон і просто справедливість. Але для всіх, хто все ще при совісті та тямі, ця ситуація вже не дзвіночок, а набат - Зелені хами в турборежимі заганяють всіх нас у корупційний малоросійський бантустан», - прокоментував події Денисенко.

Приводом для відкриття справ і обшуків стало рішення депутатського корпусу Підгороднянської ОТГ, яка напередодні більшістю голосів звільнила з посад за професійну непридатність заступника голови та секретаря міськради – представників партії «Слуга народу».

Але на думку Андрія Денисенка, з точки зору «зеленої» влади Андрій Горб – «страшний і небезпечний тип».

«Він не бере хабарів і не дає відкатів, про що чудово знає вся влада, правоохоронці, підрядники і мешканці Спаського, які саме за цю чесність і відданість громаді обрали його головою у 2015 і Підгороднього, які підтримали Андрія вже у грудні 2019 при об‘єднанні цих населених пунктів у ОТГ. Власне, усунення місцевих кланів від корупційних годівниць з землі, тендерів і навіть цвинтаря і є головною причиною цього забігу», - наголошує координатор РОК.

Не в останню чергу ставлення чинної влади до Підгороднянського міського голови може бути обумовлене і його чіткою політичною позицією, вважає Денисенко. Адже після обрання Горб вивісив на міськраді поруч із синьо-жовтим державним також національний червоно-чорний прапор.

Нарешті, Андрій Горб вирішив на найближчих місцевих виборах підтримати не «слуг», а політичну партію «Пропозиція». Представників останньої на Дніпропетровщині під різними привода «кошмарять» правоохоронні органи буквально з дня створення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...