App Store Google Play

«Зелена влада» репресує опозиційного міського голову на Січеславщині

21.08.2020 21:00
«Зелена влада» репресує опозиційного міського голову на Січеславщині

21 серпня майже весь день у міській раді Підгороднього (Дніпровський район Дніпропетровської області) та в Спаській сільраді цієї ж ОТГ обшуки. При цьому міського голову Андрія Горба група слідчих обласної прокуратури не випускає з кабінету, хоча він не є затриманим і йому не пред‘явлено підозри.

Про це повідомив народний депутат VIIIскликання, координатор Руху опору капітуляції в Дніпрі Андрій Денисенко.

«В нас на Січеславщині поки що повна Дніпропетровщина і без 5 хвилин Білорусь! У мене немає цензурних слів ані для покидьків із влади, ані для їх посіпак у погонах. Хрін, звісно, в них що вийде, бо за Андрієм люди, закон і просто справедливість. Але для всіх, хто все ще при совісті та тямі, ця ситуація вже не дзвіночок, а набат - Зелені хами в турборежимі заганяють всіх нас у корупційний малоросійський бантустан», - прокоментував події Денисенко.

Приводом для відкриття справ і обшуків стало рішення депутатського корпусу Підгороднянської ОТГ, яка напередодні більшістю голосів звільнила з посад за професійну непридатність заступника голови та секретаря міськради – представників партії «Слуга народу».

Але на думку Андрія Денисенка, з точки зору «зеленої» влади Андрій Горб – «страшний і небезпечний тип».

«Він не бере хабарів і не дає відкатів, про що чудово знає вся влада, правоохоронці, підрядники і мешканці Спаського, які саме за цю чесність і відданість громаді обрали його головою у 2015 і Підгороднього, які підтримали Андрія вже у грудні 2019 при об‘єднанні цих населених пунктів у ОТГ. Власне, усунення місцевих кланів від корупційних годівниць з землі, тендерів і навіть цвинтаря і є головною причиною цього забігу», - наголошує координатор РОК.

Не в останню чергу ставлення чинної влади до Підгороднянського міського голови може бути обумовлене і його чіткою політичною позицією, вважає Денисенко. Адже після обрання Горб вивісив на міськраді поруч із синьо-жовтим державним також національний червоно-чорний прапор.

Нарешті, Андрій Горб вирішив на найближчих місцевих виборах підтримати не «слуг», а політичну партію «Пропозиція». Представників останньої на Дніпропетровщині під різними привода «кошмарять» правоохоронні органи буквально з дня створення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...