App Store Google Play

У парку Гагаріна встановили 4 камери відеоспостереження із функцією виклику охорони

21 Серпня 11:00
У парку Гагаріна встановили 4 камери відеоспостереження із функцією виклику охорони

10 серпня у дніпровському парку Гагаріна встановили 4 камери відеоспостереження із функцією виклику охорони. Встановила їх за свої гроші громадська організація «Асоціація Ноосфера», яка і реконструювала парк минулого року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Встановити камери у парку Гагаріна планували одразу, як торік розпочали реконструкцію, розповідає координаторка проєкту Олена Рябоконь. Але можливість з’явилася лише зараз.

За 8 днів роботи охорона приїздила на виклик двічі.

"Вже через 2 тижні у нас пішли непоодинокі випадки вандалізму. Були зіпсовані, поламані урни. Вздовж проспекту постійно з’являлися, асоціальні написи. Також у парку побили хлопця. До нас також зверталися, чи є у парку камери відеоспостереження", – розповідає Олена.

Пункт відеоспостереження та сповіщення охорони окрім камери та сирени складається з двох кнопок. Одна – червона активує сирену, мета якої привернути увагу і сигналізувати, що допомога потрібна негайно. Інша – зелена, допоможе повідомити оператора охорони, що Ви стали свідком правопорушення, або потребуєте допомоги.

За словами директора охоронної організації, що охороняє парк, більшість викликів – цікавість людей, що це за пункт та як він працює.

"Було ще 2 виклики, з попередженням охорони, про здійснення хуліганських дій в парку. Після отримання повідомлення працівник охорони вирушав у парк, оцінював обстановку. За необхідності викликали наряд поліції, і далі по обстановці приймалася міра", – говорить Микола Тютюнник – директор охоронного підприємства, яке охороняє парк.

Владислав один з тих, хто часто буває у парку, на його думку, такі пункти потрібні.

"Особливо у нічний час, особливо тут, бо тут купа дерев, бур’яни. І ти йдеш, особливо якщо дівчина йде, на неї хтось напав або є небезпека, вона натиснула і приїхала поліція", – зазначив Владислав.

Всього, за словами Олени Рябоконь, таких пунктів становили чотири, по периметру парку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...