App Store Google Play

Ультиматум Росії у ТКГ: Кравчук просить Раду змінити постанову про місцеві вибори

20 Серпня 22:00
Ультиматум Росії у ТКГ: Кравчук просить Раду змінити постанову про місцеві вибори

Росія вимагає змінити постанову Верховної Ради про місцеві вибори, оскільки вона нібито порушує мінські угоди.

З питанням про зміну постанови про місцеві вибори в жовтні 2020 року звернувся до Верховної Ради глава української делегації у тристоронній контактній групі Леонід Кравчук. Про це він розповів у коментарі сайту Сьогодні, передає Дніпроград з посиланням на Liga.net.

За словами Кравчука, йдеться про четвертий пункт постанови, в якому записано, що вибори на окупованих територіях можуть відбутися тільки після припинення вогню, виведення окупаційних військ РФ, передачі Україні контролю над кордоном і відновлення на окупованих територіях конституційного ладу і правопорядку.

Російська сторона вважає, що цей пункт не відповідає мінським угодами, і відмовляється обговорювати будь-які питання, поки його не буде змінено. "Вони сказали: якщо ми це питання не вирішимо, все решта вони навіть не розглядатимуть. Все відразу зупиняється. Це було сказано офіційно", - розповів Кравчук.

За словами Кравчука, він буде спілкуватися і з Офісом президента, і з Радою. "Якщо ми хочемо йти вперед, треба шукати дорогу вперед. Якщо не хочемо, треба сказати: ми не хочемо, хай буде так, як є... просто стоятимемо і битимемося на кордоні", - сказав він.

"По-перше, для нас важливим є досягнення миру. По-друге, щоб не зупинився сам процес мінських переговорів, тому що хотіли зустрітися глави держав і готується така зустріч у Берліні," - пояснив Кравчук своє звернення до Ради.

"Там (у мінських угодах - ред.) записали, що вибори повинні відбутися, не чекаючи, коли щось зміниться... Спочатку вибори, а потім кордон і все інше. Так написано в документах, що прийняті в Мінську ТКГ. Їх же ніхто не міняв. Більш того, цей документ схвалено ООН. Тому я звернувся до Верховної Ради", - заявив Кравчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...