App Store Google Play

Дніпряни можуть контролювати перевірки автобусів на всіх маршрутах міста

20 Серпня 12:30
Дніпряни можуть контролювати перевірки автобусів на всіх маршрутах міста

У Дніпрі тривають системні перевірки перевізників щодо виконання умов договорів. Лише за останній рік, з серпня 2019 року по серпень 2020 року, із 15 перевізниками були розірвані договори через недотримання умов. Про це повідомив в.о. директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Маршрутки та автобуси перевіряються візуально на технічну справність, на дотримання санітарних норм, на наявність необхідної документації. На підставі цих перевірок, які співробітники департаменту проводять постійно, перевізнику висуваються вимоги для усунення недоліків. З тими перевізниками, які ігнорують зауваження, договори розриваються», - зазначив Олександр Лещенко.

У середу, 19 серпня, чергова перевірка відбулась на площі Вокзальній. Так, наприклад, на одному з маршрутів представники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури виявили декілька значних недоліків, тож водію рекомендували зійти з маршруту. Сам кермувальник від коментарів відмовився, лише зазначив, що не полюбляє подібні перевірки.

«Перше, що кинулося в очі, водій сидів у салоні та палив. Це категорично заборонено! Далі ми помітили, що в транспортного засобу на задніх колесах стоять різні покришки – це також суворо заборонено, бо впливає на гальмівний шлях. Також у салоні аптечка не відповідає нормам, тож водій не зможе надати допомогу пасажиру в разі необхідності. Зауваження були передані водію, він з’їжджає з маршруту до їхнього усунення», - розповів спеціаліст сектору контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

Під час перевірки кожному транспортному засобу виставляються бали у відповідному акті. Якщо автобус набирає менше трьох – його рекомендують зняти з маршруту. Усі мешканці Дніпра можуть побачити результати перевірок у відкритому списку рухомого складу.

«Мешканці Дніпра завдяки цьому списку можуть контролювати перевізників. Акти перевірок доступні за посиланням. Якщо дніпрянин бачить, що, наприклад, два тижні тому перевіряли автобус (у списку є номера машин), і там були погані сидіння, а недолік не усунули, то він може звернутися до департаменту, і ми виїдемо на позапланову перевірку», - додав Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...