App Store Google Play

Міський голова Дніпра Борис Філатов виконав 64% своїх обіцянок

19.08.2020 08:00
Міський голова Дніпра Борис Філатов виконав 64% своїх обіцянок

За час свого перебування на посаді мера Філатов дав 190 обіцянок, з яких виконав – 122 (64%), провалив – 42 (22%), також повинен реалізувати ще 26. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Слово і діло.

Серед виконаних обіцянок є реалізувація своє програмного зобов'язання самого Філатова сприяти поліпшенню екологічного стану м. Дніпра. Зокрема, посилення контролю за промисловістю, запровадження програми «Чистий Дніпро» і старт аудиту проблемних об'єктів. Наприкінці 2018 року в Дніпрі представили систему екологічного моніторингу Дніпропетровської області, яка дозволяє проводити моніторинг рівня забруднення повітря на території регіону.

Також у місті виконуються природоохоронні заходи, спрямовані на охорону та раціональне використання водних ресурсів, охорону повітря, раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, і діє програма екологічної безпеки та запобігання зміни клімату на 2016-2025 роки. За інформацією головного управління статистики в Дніпропетровській області, викиди від стаціонарних джерел забруднення на території Дніпра у 2015 році становила 48 523,3 т, у 2016-му – 80 560,6 т, у 2017-му – 45 670,2 т та у 2018-му – 47 086 т. Тобто кількість викидів зменшилась.

Відтак, Борис Філатов виконав ще одну масштабну передвиборчу обіцянку – сприяти розвитку промисловості міста. Наразі міська влада співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями щодо залучення ресурсів для реалізації великих інфраструктурних проєктів (енергоефективність, транспортна інфраструктура, безпека дорожнього руху, модернізація міського освітлення). Також у Дніпрі йде підготовка до будівництва технопарку, який стане платформою для розвитку високотехнологічного інноваційного виробництва.

Ще одна виконана обіцянка Філатова – впровадження енергозбережувальних технологій у сфері житлово-комунального господарства. На вулицях Дніпра з'явилося енергозбережувальне освітлення, діє програма енергоефективних заходів «Енергоефективний будинок» на 2018-2022 роки, проводиться термомодернізація будівель комунальних закладів освіти та охорони здоров'я.

Проте мер Дніпра не виконав обіцянку у 2018 році створити в місті ветеранський центр для бійців антитерористичної операції, в якому зможуть допомогти з організацією власної справи, перекваліфікацією і працевлаштуванням.

Крім того, Філатов не вконав свою обіцянку щодо реконструкції всіх історичних будівель на проспекті Дмитра Яворницького до середини 2020-го. Не встиг градоначальник до кінця 2019 року відремонтувати всі неробочі ліфти в місті, їх було 23. 

«На сьогодні в місті не працює всього 16 ліфтів. Так, обіцяли зробити все, але каюсь, грішний», – так Філатов прокоментував результати виконання своєї обіцянки.

За обіцянками, які дає Філатов, можна зрозуміти, що він планує залишитися на ще одну каденцію. Зокрема, міський голова обіцяв завершити реконструкцію Льодової арени в 2021 році:

 «На жаль, в умовах недофінансування, яке відбувається через згортання децентралізації, нам важко тягнути реконструкцію. Але можу сказати, що в наступному році все, що заплановано, обов'язково буде завершено».

Також Філатов обіцяв закінчити будівництво метро в Дніпрі, процес зараз йде повним ходом. Є у Філатова й обіцянка купити пересувну операційну на колесах для зоозахисників. Поки цього не зробили через брак коштів у міському бюджеті у зв'язку з пандемією коронавірусу та економічною кризою в країні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...