App Store Google Play

АМКУ зобов’язав Укравтодор викинути дискримінаційну заточку з рекордного тендеру на 12 мільярдів

19.08.2020 09:00
АМКУ зобов’язав Укравтодор викинути дискримінаційну заточку з рекордного тендеру на 12 мільярдів

Тендерна колегія Антимонопольного комітету України задовольнила скаргу приватного підприємства «Автомагістраль» на дискримінаційні умови тендерної документації у торгах на  будівництво траси державного значення Н-31 Дніпро — Решетилівка очікуваною вартістю рекордні 12,58 мільярдів гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро», передає Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

ПП «Автомагістраль» оскаржила нову дискримінаційну заточку , яку прописала Служба автодоріг у Дніпропетровській області. Дискримінаційна вимога полягала у тому, що аби прийняти участь у тендері компанія мала підтвердити свій річний дохід, який має складати щонайменше третину вартості підряду, що у грошовому еквіваленті  3,77 мільярда гривень.

У скарзі фірма зазначала, що має дохід від своєї діяльності за минулий рік тільки в обсязі  мільярда гривень, а виконати цю умову мають змогу лише дві компанії в країні – «Онур конструкціон інтернешнл» та «Автомагістраль-Південь». При розгляді скарги АМКУ зобов’язала Дніпропетровську САД виключити цю вимогу з тендерної документації.

Окрім цього колегія АМКУ 3 серпня задовольнила скаргу фірми «Граніт-001» на умови тендерної документації у цих торгах. Зокрема, компанія вимагала прибрати з тендерної документації вимогу подати договірну ціну після аукціону. При чому, договір вважався неукладеним з вини переможця у разі, якщо договірна ціна не буде погоджена замовником протягом строку укладання договору. Тож, якщо замовник вже після проведення аукціону не погодить ціну, учасник втратить підряд і 63 мільйони гривень застави. Тож фактично така умова давала право замовнику свавільно відхилити будь-якого переможця просто не ухваливши ціну. Тож колегія АМКУ зобов’язала замовника внести зміни до документації в цій частині.

Крім того «Граніт-001» оскаржував вимогу щодо обов’язкової наявності у компанії 6 фрез та 5 лаборантів. Це, на думку учасника, значно звужує коло компаній, які можуть прийняти участь в аукціоні, і не обумовлена необхідністю, адже компанії залучають випробувальні лабораторії у сторонніх організацій, і всі необхідні вимірювання роблять працівники лабораторії, а фрези взагалі майже не потрібні для будівництва нової дороги. Але ще до того, як АМКУ почав розгляд вимог, замовник змінив обидві норми у документації, зменшивши кількість фрез і лаборантів до двох.

Також замовник у новій редакції документації виключив критерій, який зобов’язує субпідрядну  організацію, якщо вона буде залучена на виконання більше 20% робіт, підтвердити всі кваліфікаційні умови для учасника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...