App Store Google Play

У Дніпрі проходить капітальний ремонт управління соцзахисту

18.08.2020 15:00
У Дніпрі проходить капітальний ремонт управління соцзахисту

У Дніпрі триває капітальний ремонт Лівобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міськради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Як зазначається, незабаром тут поміж іншого з’явиться єдиний опенспейс, який зробить обслуговування населення значно комфортнішим.

«Раніше у нас була лише зала очікування, де людей приймав координатор та записував на прийом. Після відкриття опенспейсу процес отримання послуг буде спрощено. Ми об’єднали три відділи, які вестимуть прийом у залі опенспейс. Людина отримуватиме номер у електронній черзі та зможе поспілкуватися з усіма спеціалістами, які є в управлінні», - розповіла начальниця Лівобережного управління соціального захисту населення ДМР Світлана Котищук.

Також під час капітального ремонту врахують й потреби людей з інвалідністю: тут зроблять новий пандус та пониження бордюрного каменю, а також облаштують туалети й тактильну плитку. Як зазначає Світлана Котищук, в Індустріальному районі мешкає 1450 осіб з інвалідністю, з яких 255 пересуваються на візочках. Для останніх старий пандус в управлінні соціального захисту був зависокий – він мав нахил у 60 градусів та довжину 5 метрів.

При цьому, як каже голова ГО «Центр адаптації людей з інвалідністю «Океан добра», голова комітету ЖКГ та благоустрою Громадської ради при Дніпровській міській раді Ольга Волкова, після реконструкції цей пандус буде 12 метрів завдовжки, з площадкою розвороту та кутом нахилу 8 градусів. Усе – з урахуванням потреб та побажань маломобільних груп населення, які звертаються до міської влади Дніпра.

«Я перевіряю проєкти на дотримання державних будівельних норм у частині інклюзивності. Проєкт капітального ремонту Лівобережного управління соціального захисту населення я також перевіряла на доступність для маломобільних груп населення. Я бачу, що наше місто дуже змінюється. Те, чого раніше потрібно було добиватися роками, зараз відбувається само собою», - каже Ольга Волкова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...