App Store Google Play

Нечужі «криворожці» розпиляли 38 мільйонів на коштовну каналізацію села Глеюватка

14 Серпня 20:00
Нечужі «криворожці» розпиляли 38 мільйонів на коштовну каналізацію села Глеюватка

Глеюватська сільська рада Криворізького району Дніпропетровська області 14 липня за результатами тендеру замовила ТОВ «Будівельна індустрія Грандстрой» будівництво каналізації села за 38,29 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на розслідування порталу Наші Гроші.

До кінця 2021 року  збудують першу чергу мереж побутової каналізації і каналізаційних насосних станцій Глеюватки з мережами електропостачання і благоустроєм території.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ первинної пропозиції переможця, деякі ціни вищі від рівня ринку та інших тендерів. Так, найбільша сума у 7,30 млн грн. піде на асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу Б марки 2 по 3 200 грн./т. У липні на тендері Івано-Франківської САД він був на третину дешевший – 2 242 грн./т.

Прямокутні ланки водопропускних труб ЗП 8.100 об’ємом 1,28 куб. м на 1,13 млн грн. купили по 19 564 грн./шт. У відкритих джерелах їх можна знайти у продажу по 12 90617 480 грн./шт., що від 12% до півтора раза дешевше за тендерну ціну для Глеюватки.

Готову щебенево-піщану суміш N 5 на 798 тис грн. замовили по 625 грн./куб. м. На тому ж самому тендері Івано-Франківської САД щебенево-піщана суміш С5 була на 17% дешевша – 532 грн./куб. м, а в Рівненська САД на чверть дешевша – 510 грн./куб. м.

Під час аукціону переможець знизив ціну на 2%, тому ціни не могли суттєво змінитись.

Вартість договору на 3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 39,39 млн грн.

Створеною в 2018 році «Будівельна індустрія Грандстрой» із Дніпра володіє та керує Світлана Шкальонок із Кривого Рогу. Раніше засновником і директором була Світлана Білоконь із Кривого Рогу, а перед тим – Юлія Стецун із Торецька Донецької області.

Єдиним суперником було дніпровське ТОВ «Будівельна фірма ІноваціїПроект» Андрія Мазуренка із Дніпра, яким керує Вікторія Олегівна Лобачова. Раніше жінка з такими ПІБ торгувала м’ясом у роздрібних магазинах Кривого Рогу як ФОП. Одразу після створення в 2018 році фірма була записана за адресою масової реєстрації у Києві по вул. Зоологічна, буд. 4-А на тодішню директорку Валентину Люлевич. Вона також володіла і керувала ТОВ «Будівельний альянс БудКомфорт», яким зараз володіє і керує Ірина Бобошко.

За даними системи «YouControl», раніше обидва учасники тендеру мали спільний номер телефону 0931417878 із ТОВ «Будівельна фірма ЛідерБудОснова». А те у свою чергу прописане в одному будинку з ТОВ «АФТ» – міноритарієм ПрАТ «Криворіжіндустрбуд».

Акціонерами «Криворіжіндустрбуду» є Тетяна Коломоєць, Микола та Андрій Земляні, Володимир Кордан, ТОВ «АФТ» Олени Куліш і компанія «Конкорд Інжинірінг ГмбХ» (Австрія). Раніше Микола Земляний був депутатом Криворізької міськради від Партії регіонів. У 2008-2016 роках «Криворіжіндустрбуд» отримав підрядів переважно у Криворізької міськради на 419,30 млн грн. Він фігурує у кримінальній справі щодо реконструкції площі Визволення та будівництва кладовища у Кривому Розі.

Нещодавно «Будівельна індустрія Грандстрой» програла тендер Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра щодо будівництва водогону із завищеними цінами на користь ТОВ «Гідробуд Лімітед», яке орендувало техніку в «Криворіжіндустрбуду».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....