App Store Google Play

Стало відомо, як школи Дніпра готують до нового навчального року

12 Серпня 11:00
Стало відомо, як школи Дніпра готують до нового навчального року

З першого вересня новий навчальний рік розпочнеться в умовах адаптивного карантину. Для цього в школах Дніпра встановлюють санітайзери, закуповують засоби для дезінфекції поверхонь, рідке мило, пірометри. Також масками буде забезпечений персонал школи. Усе це закуповується коштом міського бюджету. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«Батькам не потрібно хвилюватися. Усе, що необхідно для дезінфекції приміщень, їдалень, санвузлів – буде в кожній школі. Наразі запасів дезінфекторів вистачить приблизно на місяць, але ми проводимо закупівлі, аби у міста був необхідний запас, у разі, якщо карантин триватиме довше», - зазначив в. о. начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Олександр Аджимян.

Для максимальної безпеки учнів у новому навчальному році їм не доведеться ходити по кабінетах – вчителі приходитимуть у класи, розповідає директорка СШ №134 Лариса Кульбач. Також у школі нанесено розмітку для дотримання дистанції між школярами.

«У нашій школі навчається 1,5 тис. дітей. Зараз разом із педагогічною та батьківською радами ми обговорюємо можливість навчання дітей у підзміни, аби одночасно така велика кількість дітей не знаходилась у школі. У їдальні діти також знаходитимуться по черзі – спочатку одні класи, потім інші. Через це в наших дітей і перерви проходитимуть у різний час, з різницею в 10-15 хвилин. Нам всім доведеться працювати в нових умовах з вересня, але школа повністю забезпечена всім необхідним для безпеки дітей», - каже Лариса Кульбач.

Тривають у Дніпрі й заплановані капітальні ремонти.

Відтак, У 15 закладах загальної середньої освіти тривають капітальні ремонти їдалень і санвузлів, з яких у 12-ти роботи будуть завершені до 1 вересня.

«Зокрема, у санвузлах встановили безконтактні крани, а це теж додаткова безпека для дітей в умовах адаптивного карантину», - каже директор КЗО HBK №139 Владислав Полушкін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....